Транспорт та авто Автор: admin Друкувати

Скільки треба заплатити за першу реєстрацію авто

 • .

  З 1 січня 2022 року змінено розмір прожиткового мінімуму, а відтак і обсяги збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час першої реєстрації легкового автомобіля.

  8013_01_suzuki_vitara.jpg (400.15 Kb) Як зазначають у Головному сервісному центрі МВС, згідно з законодавством, при набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами МВС підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

  Розмір збору встановлюються в таких розмірах:

  3% – якщо об’єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
  4% – якщо об’єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
  5% – якщо об’єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.

  Об’єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість.

  Скільки доведться платити у 2022? З 1 січня в Україні встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2 481 грн. Тому під час першої держреєстрації легкового автомобіля слід застосовувати такі розрахунки залежно від вартості легкового автомобіля без врахування податку на додану вартість:

  якщо вартість авто не перевищує або дорівнює 409 365 грн – сплачується 3%;
  більше ніж 409 365 грн, але не перевищує або дорівнює 719 490 грн – сплачується 4%;
  більше ніж 719 490 грн – сплачується 5%.

  Податок сплачується на бюджетні рахунки для зарахування надходжень до загального фонду державного бюджету, відкриті в головних управліннях Казначейства, за місцем проведення першої державної реєстрації в Україні легкового автомобіля в територіальних сервісних центрах МВС.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми