Транспорт та авто Автор: admin Друкувати

Українці активно купують авто в лізинг

 • .


  Скільки авто громадяни купують в лізинг.

  0510_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb) Члени асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» зареєстрували 15,2% всіх легкових автомобілів, та 8,4% всіх легких комерційних автомобілів, що були придбані в Україні.

  На ринку відбулось 39% зростання обсягів реєстрацій транспортних засобів (ТЗ) лізинговими компаніями протягом трьох кварталів поточного року у порівнянні до минулого. Лізингові компанії продовжують показувати вражаючі результати діяльності цього року.

  Серед зареєстрованих ТЗ 72% – це нові авто,
  28% – вживані. На умовах фінансового лізингу надавались 89% ТЗ, на умовах оперативного – 11%.
  Рівень проникнення лізингу в сегмент легкових авто стабільно вищий, ніж минулого року. Так, за перші три квартали минулого року він склав 13,4%, що майже на 2 в.п. нижче, ніж в поточному році. В той же час рівень проникнення в сегмент легких комерційних авто ще на початку року складав 6,5% і відповідно зріс на 2 в.п впродовж трьох кварталів.

  За результатами трьох кварталів року, трійкою лідерів за реєстраціями нових ТЗ є ОТП Лізинг (44% від усіх реєстрацій за період), ULF Finance (18%), та Альфа-Лізинг Україна (10%).

  В сегменті вживаних ТЗ до трійки лідерів ввійшли компанії Автокредит Плюс (52%), ULF Finance (25%) і Авентус Лізинг (14%). 79% всіх ТЗ, зареєстрованих членами Асоціації за вказаний період – це легкові автомобілі.

  Найпопулярнішими легковими авто залишаються автомобілі марки Renault. Частка цієї марки склала 18%. До п’ятірки найпопулярніших марок також потрапили: Toyota (11%), Skoda (9%), Peugeot (9%) та VW (6%).

  Поза сегментом легкових авто, близько 9% реєстрацій транспортних засобів припало на вантажні автомобілі, а ще 5% – на легкі комерційні транспортні засоби. Решта сегментів мали частку, меншу за 5%.

  В третьому кварталі лізингові компанії зареєстрували 5295 ТЗ, що є співставним рівнем із показником другого кварталу поточного року. Це також на 26% більше, ніж в третьому кварталі минулого року.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми