IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Топ-напрямки фрилансу

 • .

  Як свідчить дослідження Freelancehunt, як і в минулі роки, найбільше фрилансерів працюють у категоріях «Дизайн та арт» (28,6%), «Робота з текстами» (20,1%), «Програмування» (19,6%).

  6853_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb) Передусім стало більше розробників у таких спеціалізаціях:
  Blockchain — 32%,.
  розробка ботів — 24%,.
  Python — 23%.

  На 20% стало більше виконавців за напрямками «Інфографіка», «Іконки та піксельна графіка». На 21% — «Логотипи», «Обробка фото», «Банери», «Оформлення сторінок у соціальних мережах». На 23% збільшилася кількість виконавців у спеціалізації «Дизайн візиток», на 25% — «Розробка шрифтів», на 27% — «Дизайн мобільних додатків».
  Цього року найбільша кількість проєктів опублікована за напрямками «Програмування» (35,26%), «Дизайн та арт» (22,79%) і «Робота з текстами» (15,09%). Зазначимо також, що проти минулого року кількість проєктів у категорії «Переклади» виросла на 33%. Зростання в категоріях «Дизайн», «Робота з текстами», «Переклади», як порівняти з минулим роком, викликане насамперед реаліями війни, а також змінами у мовному законі.
  Український бізнес готувався до виходу на нові європейські та міжнародні ринки, адаптовував свої інтернет-ресурси до вимог мовного закону.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми