IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

IT-інвестор Сергій Токарєв перерахував критерії відбору перспективних стартапів для капіталовкладень

 • .


  Ринок інвестицій в IT-стартапи знаходиться у фазі активного розвитку, і конкуренція на ньому є досить високою. У світі регулярно з'являються технологічні компанії, які прагнуть зайняти існуючі ніші або створити нові. У такому величезному розмаїтті ідей інвесторам часом складно виявити по-справжньому життєздатний проект, який, зрештою, стане успішним і принесе прибуток.

  real_e4a856b4-19a9-4a40-bec5-e59d96c7278c_1.jpeg (34.18 Kb)
  Успішні кейсиЗа плечима Сергія – десятирічний досвід роботи на ринку венчурних інвестицій. На його рахунку понад сто проектів із різних сегментів IT-сфери: машинний інтелект, технології VR, розробка ігор та багато іншого.
  Один із яскравих прикладів — мобільний додаток Reface, який за допомогою нейромереж змінює обличчя людей у ​​коротких відеороликах та на анімованих зображеннях. Воно зуміло завоювати популярність у всьому світі, ставши восени 2020 року однією з програм, що найбільш завантажуються в магазині App Store.
  Зовсім недавно Сергій Токарєв інвестував у стартап Playco, розробника no-code ігор для месенджерів та соціальних мереж. За словами підприємця, no-code розробка — відносно новий напрямок IT, який зумів завоювати пильную увагу інвесторів у всьому світі. В результаті проектом Playco зацікавився великий американський венчурний фонд Sequoia Capital, який у підсумку став його lead-інвестором.

  Фінансова та експертна підтримкаНавіть після того, як інвестор вклав кошти в компанію, його робота не закінчується, вважає Сергій Токарєв. На його думку, на успішність стартапу впливає те, наскільки багато зусиль прикладають вкладники, щоб ідея була грамотно реалізована, особливо коли йдеться про молодих фаундерів без достатньої експертизи.
  Таким чином, інвестор має бути не лише джерелом капіталу, а й едвайзером, який надасть необхідну експертну підтримку стартапу, упевнений Сергій. Це правило він виробив на власному досвіді: «Фаундерам потрібна допомога. Точно не додатковий тиск зверху».

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми