IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Названо індустрію, яка зростає попри війну

 • .


  Незважаючи на вторгнення рф в Україну, ІТ-індустрія продовжує зростати. За останні п’ять місяців частка ІТ склала майже половину всього експорту послуг — 46%.

  4246_blogery.jpg (47.3 Kb) Якщо динаміка буде триматись на такому ж рівні, обсяг експорту ІТ-послуг може сягнути $7 млрд надходжень до економіки у 2022 році.
  Ця сума вже перекриває збитки всіх цивільних аеропортів України.
  Про це в ході регулярної зустрічі IT Media Club заявив Андрій Яворський, старший віце-президент зі стратегії та технологій GlobalLogic.
  При цьому ІТ-послуги залишаються єдиною індустрією експорту послуг, що зросла упродовж п’яти місяців на 27%, свідчать дані «Опендатабот». Минулого 2021 року лідером експорту були транспортні послуги, а IT посіли друге місце.
  В Україні масово відновлюються відкриті пропозиції для айтівців
  Для України розвиток IT-індустрії означає не лише створення нових технологій та забезпечення валютних надходжень. Так, IT залишається привабливою сферою, яка пропонує робочі місця й довгострокові інвестиції в спеціалістів. При цьому загальносвітова тенденція показує, що галузь росте і буде продовжувати нарощувати об’єми. Доказом цього є договір покупки японською компанією Hitachi міжнародної ІТ-компанії GlobalLogic, перша річниця якого- 14 липня 2022. За цей час GlobalLogic зросла з 21 тис. до 26 тис. інженерів у всьому світі, а GlobalLogic Ukraine виросла на 1 тис. інженерів — наразі компанія в Україні співпрацює з понад 7500 спеціалістами.

  Зараз в Україні майже 13 тис. відкритих позицій в IT, при цьому в GlobalLogic — понад 340. Компанія продовжує залучати до співпраці інженерів і пропонувати можливості для професійного навчання та розвитку.
  Для подальшої ефективної роботи IT-галузі необхідна інфраструктурна стабільність, чітка законодавча взаємодія з клієнтами та стабільність людського капіталу. Надання дозволу на тимчасовий виїзд IT-спеціалістів за кордон дозволить їм займатися IT-проектами, що неможливі у країні, де ведуться бойові дії. Саме за таких умов IT-індустрія продовжить забезпечувати регулярне надходження валюти в економіку країни.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми