IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Все що потрібно знати про NFT та його перспективи

 • .


  NFT (non-fungible token — невзаємозамінний токен) — вид криптографічних токенів, кожен екземпляр яких є унікальним (специфічним) і не може бути обміняний або заміщений іншим аналогічним токеном.

  05_image_3.jpg (35.11 Kb) Невзаємозамінний токен є криптографічним сертифікатом цифрового об’єкта з можливістю передавати сертифікат через механізм, що застосовується в криптовалютах. Сам собою токен не є підтвердженням права на володіння цифровим активом у контексті законодавства про авторське право. NFT не перешкоджає копіюванню об’єкта, він лише закріплює за власником «цифрову фішку», створену на основі одного з екземплярів цифрового артефакту.

  Також немає перешкод для формування декількох різних токенів для одного й того самого файлу. Але якщо учасники погоджуються, що NFT може формувати тільки реальний власник і подальша передача NFT відбувається тільки у зв’язку з передачею відповідних прав на вихідний цифровий об’єкт, тоді NFT може виконати роль маркера, що вказує на поточного власника об’єкта.
  Перші смарт-контракти NFT на блокчейні Ethereum було створено у 2017 році.
  У 2021 році вперше у світі матеріальний витвір мистецтва (картину Бенксі Morons) перетворено на цифровий актив — створено невзаємозамінний токен, а оригінальний матеріальний екземпляр твору було спалено.

  Цього року почався справжній бум на NFT, а вони стали різко зростати в ціні. Продажі NFT, від мультяшних мавп до відеокліпів, досягли в 2021 майже 25 млрд дол., оскільки популярність криптоактиву різко зросла.
  Ціни на деякі NFT, що являють собою цифровий об’єкт, такий як зображення, відео або навіть земля у віртуальних світах, торік зростали дуже швидко. При цьому жодні фізичні об’єкти не переходили з рук до рук.Ставитися до цього можна по-різному, але вже очевидно одне: світ отримав нову іграшку, нову «піраміду» — і все це завдяки Ethereum та створеному на його основі блокчейну.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми