IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Як змінився ринок для ІТ-початківців

 • .


  Айтівці з невеликим досвідом роботи — найбільш вразливі до коливання ринку вакансій після початку війни рф проти України.

  3978_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

  Аналітики порталу DOU вивчили статистику активних вакансій за довоєнний та воєнний періоди.

  Кількість вакансій на сайті DOU

  За місяць до 24 лютого, коли почалась повномасштабна війна, на DOU щотижня містилося 220 вакансій для позицій без досвіду або ж з досвідом менше за рік. Протягом наступних трьох тижнів після російського нападу вже було близько 60 активних вакансій на тиждень — їхня кількість скоротилася на понад 70%. І попри поступовий приріст вакансій з першої половини березня, щоб говорити про сталу тенденцію до зростання чи повернення до довоєнних цифр, потрібно більше часу.

  Щодо вакансій суто для джуніорів без досвіду статистика ще менш втішна. До воєнного стану їх щотижнева кількість становила близько 60, а протягом останніх тижнів впала до середньої позначки 13 вакансій на тиждень. Йдеться про падіння кількості вакансій на майже 80% від попередніх значень.

  Такою є ситуація з вакансіями для спеціалістів із досвідом від 1 до 3 років:

  Середня кількість вакансій до російського нападу — близько 690. Після — близько 370. Тобто відбулося падіння на трохи менш ніж 50 %.

  Найстабільніша ситуація у фахівців із понад п’ятирічним досвідом.

  До повномасштабного вторгнення середня кількість вакансій на тиждень була близькою до 255, протягом місяця після — близько 162. Тобто їх кількість зменшилась приблизно на 40%.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми