Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: admin Друкувати

Що втратить росія від нафтових санкцій ЄС

  • .


    Європейський союз вводить заборону на російське дизельне паливо та інші продукти нафтопереробки. Рішення має знизити енергетичну залежність від Російської Федерації.

    2652_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

    За інформацією видання Sky news, заборона передбачає обмеження цін, узгоджене представниками країн "Великої сімки". Мета полягає в тому, щоб поставки російського дизельного палива продовжувалися в Китай та Індію, але при цьому уникнути раптового зростання цін, що завдало б шкоди споживачам у всьому світі, й скоротивши прибуток Москви.

    Дизельне паливо відіграє ключову роль в економіці, оскільки воно використовується для автомобілів, вантажівок, що перевозять товари, сільськогосподарського обладнання та заводського обладнання.

    Ціни на дизельне паливо були підвищені через відновлення попиту після пандемії COVID-19 та обмеження переробних потужностей, що сприяло зростанню інфляції на інші товари в усьому світі.

    Нові санкції створюють невизначеність щодо цін, оскільки ЄС замінює Російський дизель поставками палива з США, Близького Сходу та Індії. Варто відзначити, що Росія забезпечувала до 10% потреб Європи в дизельному паливі.

    Ембарго на російську нафту - що відомо

    5 грудня 2022 року набули чинності нафтові санкції проти Росії. Велика частина країн Євросоюзу перестала купувати російську нафту. Виняток зробили лише для Угорщини, Чехії та Словаччини, у яких не було альтернативи.

    Крім того, для нафти з РФ ввели граничну ціну на її продаж в інші країни світу. Таким чином, країни ЄС, Великобританія, США, Канада, Японія і Австралія відмовляються надавати транспортні, страхові, Банківські та дргуие послуги, якщо нафта з Росії буде продаватися дорожче 60 доларів.

    Глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас заявив, що під кінець 2022 року поставки російської нафти в країни Євросоюзу скоротилися на 90%.

    Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми