Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: admin Друкувати

В Україні штрафуватимуть за порушення у підготовках водіїв

 • .

  МВС із депутатами розробили законопроєкт, яким хочуть запровадити штрафи за порушення у сфері підготовки водіїв.

  _1_main.jpg (15.87 Kb)
  Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

  «Пропонуємо на законодавчому рівні ввести відповідальність посадових осіб сервісних центрів МВС та інших закладів за порушення встановленого порядку приймання іспитів для отримання права керування ТЗ, оформлення та видачі посвідчення водія, а також надати право самостійно опанувати зміст типової теоретичної програми», — розповів Драп’ятий.

  Розміри штрафів
  За порушення порядку підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів пропонують накладати штраф від однієї до двох тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян (це від 17 тис. грн до 34 тис. грн).
  А за порушення порядку державної акредитації закладів, які проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв, атестації їхніх спеціалістів та порядку оформлення або видачі посвідчення водія хочуть передбачити штраф від 500 до 1 тис. неоподаткованих мінімумів (від 8,5 тис. грн до 17 тис. грн).
  «Також цим же законопроєктом пропонується імплементувати кращий міжнародний досвід Великої Британії, Іспанії, Нідерландів, Бельгії в частині надання права самостійно опанувати зміст типової теоретичної програми», — підкреслив заступник міністра.
  Драп’ятий зауважив — МВС пропонує лібералізувати процес підготовки до теоретичного іспиту, а також унеможливити корупційну складову.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми