Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: admin Друкувати

Як оскаржити штраф від авто-"фантома"

 • .

  З 25 січня на дорогах Києва з’явилися поліцейські автомобілі для прихованого патрулювання. Ці «фантоми» їздять вулицями та «нишком» контролюють дотримання водіями швидкісного режиму.

  8890_1_main.jpg (15.87 Kb) В автоматичному режимі фантоми можуть фіксувати тільки перевищення швидкості. Згідно з Кодексом України Про адміністративні правопорушення, при перевищенні максимально дозволеної швидкості на 20−50 км/год штраф становить 340 грн, якщо дозволений ліміт перевищено на 50 км/год і більше, штраф становить 1700 грн.

  Також екіпажі «фантомів» можуть зупиняти автомобілі, фіксуючи більш серйозні правопорушення з двох камер, так що суми штрафів можуть бути більш значними. Серед таких порушень — проїзд на червоний сигнал світлофора або розворот через «суцільну».

  Законом «Про Національну поліцію» передбачені різні методи контролю швидкості. Патрулювання фантомами ведеться тільки на ділянках, які позначені дорожніми знаками 5.76, що сигналізують про фіксацію порушень в автоматичному режимі.

  Такі знаки зазвичай встановлюються разом із супровідними табличками із зазначенням відстані, на якому може виконуватися контроль швидкісного режиму.

  Іншими словами, поліцейські автомобілі-фантоми повинні вести патрулювання тільки на таких ділянках і в зоні дії знаків.

  Якщо водієві прийде адмінпостанова про фіксацію «фантомами» порушення швидкості в місці поза зоною дії знака 5.76, то з’являється підстава для оскарження штрафу.

  Процедура оскарження штрафу від «фантомів» нічим не відрізняється від будь-якого іншого адміністративної постанови. Зробити це можна протягом десяти днів з дня набрання постановою чинності, тобто з дня повідомлення порушника поштою, або телефоном, месенджеру та ін.

  Втім, навіть ті водії, хто захоче звернутися до суду, в результаті можуть відмовитися від цієї ідеї.

  Через гостру нестачу суддів процедура розгляду адміністративної справи про порушення ПДР може сильно затягнутися. Судового засідання можна чекати 2−3 місяці.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми