Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: admin Друкувати

ФОПи зацікавлені у рості цін на продукти

 • .


  Національний банк провів опитування керівників компаній на предмет наміру підвищення цін на продукти, товари та послуги.

  4012_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb) Результати опитування свідчили, що у IV кварталі минулого року 68% респондентів висловились про очікуване зростання цін на продукцію та послуги власного виробництва. Примітно, що ще у третьому кварталі про це заявили 60,9%.

  90,6% опитаних сказали, що очікують зростання цін на покупні товари та послуги, тоді як у попередньому про це говорили 85,8%.

  68,5% респонденти назвали ключовими причинами зростання вартості продуктів і послуг ціни на енергоносії; 65,4% – здорожчання сировини і матеріалів; 54,4% – вартість трудових ресурсів; 31,3% – курс гривні; 26,5% – ціни на світових ринках; 15,6% – податковий тиск; 6% – рівень процентної ставки.

  НБУ провів дослідження у листопаді-грудні 2021 року, опитавши 688 підприємств з 22 регіонів країни. Йдеться про такі підприємства: компанії гуртової та роздрібної торгівлі – 21%; переробної промисловості – 18%; сільського господарства – 15%; транспорту та зв’язку -13%; добувної промисловості – 7%; енергопостачання, водопостачання – 4,5%; будівництва – 3,2%.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми