Суспільство Автор: admin Друкувати

Порахували кількість українських заробітчан

 • .


  Кількість українських трудових мігрантів за кордоном у 2021 році становить 1 млн 167 тис., що на 11% більше, ніж у 2019 році.

  1219_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb) Про це повідомила представник Міжнародної організації з міграції в Україні Ірина Мідловець, оприлюднивши результати національного опитування, проведеного у вересні-жовтні цього року.

  «Найбільше зовнішніх трудових мігрантів родом із Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської та Львівської областей. Зі зростанням масштабів зовнішньої трудової міграції ми бачимо, на превеликий жаль, і збільшення частки тих, хто працює неофіційно за кордоном: з 30% в 2019 році до 42,2% в 2021 році», – повідомила вона.

  За словами Мідловець, Закарпатська область демонструє також найвищий рівень потенційної трудової міграції – 30% респондентів зазначили, що вже знайшли або планують знайти найближчим часом роботу за кордоном. Частка тих, хто ніколи б не хотів працювати за кордоном, найвищою є в Київській області – 65%.

  Масштаби внутрішньої трудової міграції майже вдвічі менші, ніж зовнішньої – 652 тисячі осіб. Найбільше внутрішніх трудових мігрантів родом із Сумської, Рівненської, Закарпатської, Херсонської та Вінницької областей.

  Фактори, що впливають на рішення людей про трудову міграцію:

  66% зовнішніх трудових мігрантів і 60% внутрішніх трудових мігрантів хочуть заробити кошти, щоб витратити їх в Україні для втілення власних планів;
  37% зовнішніх трудових мігрантів і 28% внутрішніх трудових мігрантів не можуть знайти роботу з достатнім рівнем оплати в Україні;
  25% зовнішніх трудових мігрантів і 19% внутрішніх трудових мігрантів не можуть знайти роботу в бажаній сфері з достатнім рівнем оплати в Україні;
  22% зовнішніх трудових мігрантів і 26% внутрішніх трудових мігрантів хочуть отримати новий досвід або враження.
  Водночас, як показало опитування, тільки 9% зовнішніх трудових мігрантів хочуть виїхати з України назавжди.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми