Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

У ПФ закінчуються гроші

 • .


  Пенсійний фонд України має проблеми з наповненням у зв’язку з війною.

  2712_98798.jpg (69.04 Kb) Про це заявив заступник очільниці Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко під час телемарафону.
  За його словами, допомагають вирішувати проблему міжнародні донори.
  «Пенсійний фонд має проблеми з наповненням — вони не катастрофічні, і на цьому етапі міжнародні донори допомагають з фінансуванням видаткової частини, і частково пенсійне забезпечення фінансується якраз за рахунок підтримки міжнародних донорів. Ми всі розуміємо, в якій економічній ситуації на сьогодні пеебуває наша держава, як на війну реагує ринок праці, яким чином на сьогодні змінюються і заробітні плати, і фонд праці. Усе це наслідком має і ті відрахування, які здійснюються до Пенсійного фонду. Тому дива очікувати не варто», — наголосив Музиченко.
  Попри це, зобов’язання перед пенсіонерами держава наразі виконує.
  «Ми робимо все, що можемо. Нагадаю, що цього року нам вдалося і проіндексувати пенсії, і забезпечити їх виплату в належному розмірі. Останнє їх підвищення було у зв’язку з підняттям прожиткового мінімуму з 1 липня. Так, це не колосально великі суми, але це дає нам можливість стабільно і ритмічно фінансувати наші зобов’язання і реагувати хоча б якимось чином на ті інфляційні процеси, які є в нашій державі», — зазначив заступник міністерки соцполітики.
  Як повідомляють у Пенсійному фонді, доходи фонду за січень-липень цього року склали 324,5 млрд грн, що на 36,6 млрд грн перевищує доходи за аналогічний період минулого року. 216,4 млрд грн — це власні доходи ПФУ (частина єдиного внеску та інші), 108,1 млрд грн — це кошти держбюджету на фінансування пенсійних та інших виплат.
  З початку війни надходження від єдиного соціального внеску поступово збільшуються — якщо у березні такий дохід становив всього 24,5 млрд грн, то у липні — це вже 30,7 млрд грн. Попри це, наразі план надходжень усе ще не виконується — замість запланованих 201 млрд грн надходжень з ЄСВ Пенсійний фонд поповнився лише на 198,2 млрд грн.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми