Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

"Приватбанк" може залишити пенсіонерів без грошей

 • .


  ПриватБанк у рахунок списання заборгованості за кредитом може списати з будь-якої картки клієнта гроші у рахунок погашення боргу. У разі соціальної виплати фінансова установа списує до 50% суми.

  0637_79_pb.jpg (63.4 Kb) З такою проблемою зіткнувся клієнт банку, який написав про це у спеціалізованому форумі Мінфін. Так, чоловік оформив виплату для переселенців на свою пенсійну картку.

  "Банк, без мого відома та доручення абсолютно незаконно переказав більше половини допомоги по ВПО за два місяці на повне погашення відсотків за кредитом і сплату обов'язкового платежу, тим самим залишивши мене без коштів для існування. Добре, що сума заборгованості була невелика, так Приватбанк незаконно і без мого відома та доручення списав всю суму допомоги ВПО на погашення кредиту", – поскаржився він.

  При цьому в "Приваті" вказують: діяли законно, а можливість списувати гроші в рахунок оплати кредиту, у тому числі з пенсійної та зарплатної карток передбачено підписаним з усіма клієнтами договором.

  "Списання з рахунків на погашення простроченої заборгованості відбувається згідно з Умовами та Правилами надання банківських послуг розміщених на сайті банку. Так, згідно з пунктом 2.1.1.3.1., якщо до 25 числа (включно) календарного місяця... банк при настанні строків платежів здійснювати списання грошей у валюті кредитного ліміту з усіх рахунків Клієнта", – йдеться у повідомленні банку.

  Щоб уникнути такого списання, достатньо своєчасно вносити щомісячні платежі та не виходити на прострочення.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми