Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Ринок праці починає відроджуватися

 • .


  Щотижнева кількість розміщених вакансій зростає на 10%. Ринок праці зростає досить динамічно.

  9191_zp__650x410.jpg (40.31 Kb) Про це розповів провідний експерт ринку праці Сергій Марченко.
  Зараз змінюється кількість вакансій у роботодавців, вона зростає, але кількість людей, які шукають роботу, приблизно однакова. З початку війни вона залишається більш менш стабільною,
  — провідний експерт ринку праці Сергій Марченко.

  За його словами, починаючи з лютого цього року Держстат припинив публікувати актуальну статистику щодо ринку праці.
  «Ми зараз орієнтуємось на інформацію сайтів пошуку роботи. За інформацією сайтів пошуку роботи, у перший тиждень після вторгнення кількість вакансій зменшилася у 8 разів, з 64 тис. вакансій, які роботодавці розміщували щотижня, до 8 тис. вакансій», — зазначив Марченко.

  Він повідомив, що ринок праці почав відновлюватись на початку червня. Тоді кількість вакансій порівняно з початком повномасштабного вторгнення росії зросла вдвічі, але все одно залишалося занадто низькою порівняно з минулим роком.

  «Наразі ринок зростає досить динамічно. Сайт пошуку роботи зазначає, що щотижнева кількість розміщених вакансій збільшується на 10% — це дуже динамічно. Я думаю, що це пов’язано з тим, що найбільше від війни постраждала промисловість. У промисловості великі ланцюги постачання. Втрата цих ланцюжків досить болісна була в перші місяці війни, але вже минуло майже півроку, і зараз бізнеси налагоджують нові ланцюги, і тому я розраховую на відновлення промисловості, а відновлення промисловості також тягне за собою відновлення ринку праці, тому зараз ринок праці зростає досить динамічно, він далекий від показників минулого року, але зростання є, і воно продовжуватиметься», — розповів Марченко.
  Крім того, він зазначив, що зараз найбільше вакансій у продажах.
  «У продажах зараз близько третини всіх вакансій, що є на сайтах пошуку роботи. У першому топі є 5 вакансій, пов’язаних із продажами, це менеджери з продажу та продавці роздрібних продажів, клієнт-менеджери. Ще шукають бухгалтерів, керманичів. З-поміж робітничих спеціальностей найпопулярніші професії кухаря та водія», — сказав Марченко.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми