Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Названо зарплати у сфері продаж

 • .


  Попри те, що ритейл під час війни зазнав великих збитків, ця сфера демонструє динамічне відновлення на ринку праці.

  0389_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb) Вакансії для продавців, касирів, працівників складів, водіїв у магазини з’явилися чи не найперші після обвалу ринку праці наприкінці лютого — на початку березня. Частка вакансій для фахівців торгівлі наблизилася до довоєнних показників у відсотках та складає 24,2% від усіх актуальних у червні. Щоправда, у кількісному вираженні пропозицій роботи у сфері продажу значно менше, аніж це було до війни.
  Експертно-аналітичний центр кадрового порталу grc.ua зробив аналіз динаміки відновлення ринку праці у сфері продажу, а також з’ясував, для кого є робота у цій сфері та яку зарплату пропонують.
  Ринок праці оживає, проте темпи відновлення низькі. Зараз на сайті grc.ua вакансій у чотири з половиною разів менше, аніж було до війни. Частка вакансій у сфері продажу наблизилася до довоєнних показників у відсотках і складає чверть від всіх актуальних. Ця сфера завжди була лідером серед загальної кількості пропозицій роботи на порталі. Активність пошукачів в сфері теж починає зростати. Конкуренція серед кандидатів на вакансії у сфері продажу зараз становить приблизно 4 особи на одне робоче місце.
  Динаміка відновлення показників
  Сфера продаж — перша сфера, яка наблизилася до довоєнних показників за кількістю вакансій у відсотковому значенні. В лютому 2022 року частка вакансій у цій сфері складала 24,2% від всіх актуальних на порталі. Потім відбувся спад кількості вакансій, найнижчий показник був в квітні 18,6%. З травня почалося поступове зростання кількості вакансій та в червні частка пропозицій роботи для фахівців сфери продажу досягла показників довоєнного часу — 24,5% від всіх актуальних.
  Найбільше вакансій для спеціалістів сфери продажу зараз відкрито в Києві — 24% від всіх актуальних пропозицій. На другому місці по кількості пропозицій роботи Львівська область (11%), на третьому — Дніпропетровська область (8%).
  Чи потрібен досвід? Продавці та касири традиційно є одними з найзатребуваніших працівників. Роботодавці, аби закрити ці вакансії, готові навчати та надавати додаткові тренінги та курси. Такий намір зазначений практично в усіх вакансіях. Крім того, у більшості випадків (62% актуальних вакансій), аби отримати роботу у сфері продаж, пошукачам не потрібен досвід.
  Яку пропонують заробітну плату?
  Більшість пропозицій роботи в сфері продаж мають не надто високий рівень щомісячної компенсації. В половині всіх актуальних вакансій роботодавці зазначають мінімальний розмір заробітної плати у сфері — від 9 200 грн. У чверті (23%) вакансій пропонований оклад стартує від 16 500 грн, а 14% роботодавців пропонує оплату від 23 700 грн. Більшу компенсацію пропонує менша кількість роботодавців, 8% пропонує заробітну плату від 31 000 грн, та 5% — від 38 200 грн.

  Кого шукають?
  На початку літа роботодавці найбільше шукають продавців — касирів 30% від всіх актуальних вакансій у сфері продажу. Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці продавцям — 13 800 грн.
  На другому місці по затребуваності йдуть таємні покупці (17% вакансій), рівень заробітної плати від 5 000 до 10 000 грн залежно від зробленої роботи.
  Третю сходинку займають менеджери з продажу (11%), цим фахівцям в середньому пропонують 21 300 грн за роботу.
  Для менеджерів по роботі з клієнтами актуальних вакансій 6% і середній оклад — 25 000 грн. Зазначимо, що у більшості вакансій менеджерів по роботі з клієнтами вимагається знання іноземної мови.
  На заробітну плату 25 000 грн можуть претендувати також керуючі магазином.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми