Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Як отримати пенсійне посвідчення

 • .


  Особам, яким призначено пенсію, органи Пенсійного фонду України видають пенсійні посвідчення на підставі заяви на виготовлення пенсійного посвідчення.

  3736_98798.jpg (69.04 Kb) Про це пише Пенсійний фонд України.
  Подати заяву на виготовлення пенсійного посвідчення можна:
  до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем перебування особи на обліку як одержувача пенсії;
  в особистому кабінеті через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua), розділ «Щодо пенсійного забезпечення».
  Для цього необхідно авторизуватись на вебпорталі за допомогою Дія.Підпис або кваліфікованого електронного підпису (КЕП), або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, в т.ч. з використанням технології Bank ID;
  за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд» у розділі «До ПФУ — Комунікації до ПФУ — Заява на виготовлення пенсійного посвідчення».

  Якщо ваше пенсійне посвідчення стало непридатним для користування або було втрачено, або вам призначено інший вид пенсії чи змінилися обставини здійснення опіки та піклування (змінився законний представник чи його звільнено від повноважень, поновлено цивільну дієздатність одержувача пенсії тощо), за вашою заявою видається нове посвідчення.
  Нагадаємо, Пенсійний фонд України проведе плановий перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам. Додаткові виплати почнуться з червня 2022 року. Про це повідомляється в заяві міністра соціальної політики Марини Лазебної.«Зараз ми проводимо автоматичне перерахування пенсій працюючим пенсіонерам», — сказала вона.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми