Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Названо зарплату військових-резервістів

 • .

  В Україні діють особливі пільги та умови для військовослужбовців. 22 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про призов резервістів на військову службу.

  0685_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb) Після призову робоче місце зберігається

  Як зазначають у пресслужбі ЗСУ, призову підлягають резервісти від 18 до 60 років. Це як офіцери, так і рядовий і сержантський склад. Максимальний термін несення служби — 1 рік.

  На цей період за призваними резервістами, відповідно до Закону України, зберігається робоче місце. Крім того, військовослужбовцям виплачують середньомісячну заробітну плату.

  Які ще є пільги для резервістів

  Оскільки резервісти після призову на військову службу набувають статусу військовослужбовців, то вони можуть у повному обсязі користуватися всіма пільгами та гарантіями, передбаченими для них.

  До цих пільг та гарантій входять:
  мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців у понад 10 тис. грн;
  збереження пенсії на строк до завершення особливого періоду;
  вищий розмір пенсійного забезпечення (ніж у цивільному секторі) та можливість його отримання за вислугою років (незалежно від віку);
  безкоштовне медичне обслуговування для військовослужбовців у закладах охорони здоров’я Збройних Сил України (для членів сімей військовослужбовців 50% вартості);
  щорічна основна відпустка тривалістю не менше 30 календарних днів з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірах грошового забезпечення (виплата грошового забезпечення зберігається під час відпустки).

  Перелік інших пільг для військовослужбовців можна переглянути за посиланням.
  Додаткові виплати військовим
  Однак ідеться не про всіх, хто задіяний у збройних структурах чи має відношення до армії, а лише про військових, які безпосередньо беруть участь у бойових діях або здійснюють заходи щодо національної безпеки та оборони безпосередньо в районах та в період здійснення таких заходів.
  Простіше кажучи, 100 тис. грн отримають ті, хто воює на передовій з російськими загарбниками.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми