Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Які підприємства окупанта продовжують працювати в Україні

 • .


  В Україні 17 тис. компаній пов'язані з росіянами чи білорусами (мають хоча б одного власника із країни-агресора), підрахували у Youcontrol. Частина може конфіскувати за новим законом: за умови, що вони повністю належать росіянам. Інші, мабуть, продовжать свою роботу як ні в чому не бувало, дочекавшись мирного часу в Україні.

  23_54061a9031ad5_22_3_2_650x410.jpg (53.02 Kb)

  "Аскона"

  Російські матраци "Аскона" продають в Україні, компанія не пішла з країни та після початку повномасштабної війни. Підприємство належить росіянину Володимиру Сєдову.

  Зазначимо, це не повний перелік російських підприємств в Україні. Серед них є, наприклад, "Миколаївський глиноземний завод" Олега Дерипаску, Вімм-Білль-Данн ("Агуша", "Чудо") однойменної російської компанії, "Тедіс-Україна" (цигарки), "Спортмайстер" (магазини спортивної продукції) і так далі.

  "БНК-Україна"

  Власник компанії – "Білоруська нафтова компанія". Їхніми послугами користуються компанії-власники дрібних і великих мереж АЗС, власники нафтобаз. Крім того, він має в Україні й власні АЗС.

  Згідно з інформацією Youcontrol, їхній річний виторг становив 31,2 млрд грн. Серед усіх компаній, що належать громадянам країн-агресорів, "БНК-Україна" – найбільша.

  "Вента.ЛТД"

  "Вента.ЛТД" є великим національним дистриб'ютором лікарських препаратів та товарів медичного призначення та входить до трійки найбільших дистриб'юторів України. Серед засновників – російська компанія "Катрен".

  "Белферт Україна"

  Власник компанії – "Гомельський нафтохімічний завод". Підприємство належить Білорусі та займається нафтопродуктами.

  "БЗТ-Україна"

  Мета компанії, як мовиться на сайті, – "розвиток торгових та економічних відносин між Україною та Республікою Білорусь шляхом збільшення обсягів експортних/імпортних операцій". Компанія належить "Бєлзарубторг".

  "Брокард-Україна"

  Один із найбільших в Україні продавець парфумерної продукції належить москвичці Тетяні Володіній. Вона людина непублічна, компанію оформила на офшор, проте себе як бенефіціарного власника вказати не забула.

  "Крюківський вагонобудівний завод"

  Один із найвідоміших українських заводів щонайменше на чверть належить росіянину. У переліку бенефіцарів вказано москвича Станіслава Гамзалова.

  "ТТВК"

  Компанії належить туроператор TUI UKRAINE. Москвич Євген Морозов – кінцевий власник компанії.

  "Ніссан мотор Україна"

  Серед власників компанії також є російське підприємство.

  "Єрмак Голд"

  Олександров Ілля, росіянин, зазначений як головний власник підприємства. Це виробник напівфабрикатів глибокої заморозки. Серед них "Сибірські", "Домашні" та "Богатирські" пельмені.

  "МАЗ-Україна"

  Компанія належить "Мінському заводу автоматичних ліній імені П.М. Машерова".

  "Ормі Україна"

  Компанія оформлена на громадянку Білорусі Тетяну Вахляєву. Це один із найбільших продавців чаю, ним, серед іншого, належать бренди "Принцеса Гіта", "Жокей" і TESS.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми