Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Топ-10 вакансій на ринку праці США

 • .

  Сервіс для відгуків про роботу Glassdoor опублікував список 50 найкращих вакансій в США. Видання CNBC поділилося десяткою найкращих із них.

  7595_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb) 1. Архітектор рішень. Відповідає за всю ІТ-інфраструктуру компанії. Основні обов’язки архітектора підприємства — проектування процесів, документування основних ІТ-процедур, відстеження ходу проекту та безпека.

  Середня зарплата: $144 997.

  2. Інженер повного стека. Інженери повного стека виконують кілька функцій. Вони відповідають за UX-дизайн, створюють сервери та бази даних для сайтів і пишуть код для мобільних платформ. Вони працюють разом з графічними дизайнерами і веб-дизайнерами, аби контролювати проекти від задуму до кінцевого результату.

  Середня зарплата: $101 794.

  3. Data scientist. Спеціалісти з науки даних шукають закономірності у великих масивах даних, аналізують та зберігають їх. Потім цю інформацію використовують для розробки бізнес-рішень.

  Середня зарплата: $120 000.

  4. DevOPS-інженер. Це фахівець, який синхронізує етапи розробки програмного продукту, знає, в чому полягає робота розробників та автоматизує їх завдання. Задача DevOps-інженера — збільшити продуктивність команди.

  Середня зарплата: $120 095.

  5. Стратегічний менеджер. Розробляє стратегічний план розвитку компанії, проводить аналіз ринкової ситуації, попиту, конкуренції, потенціалу, тенденцій. Задача стратегічного менеджера — шукати можливості для покращення компанії та ініціативи, які мінімізують ризики.

  Середня зарплата: $140 000.

  6. Інженер машинного навчання. Це експерт у галузі штучного інтелекту. Такий спеціаліст розробляє алгоритми, за якими навчається комп’ютер. Він тісно співпрацює зі спеціалістами з науки даних і отримує від них аналітичну інформацію.

  Середня зарплата: $120 000.

  7. Інженер даних. Завдання інженера даних — перетворювати великі обсяги інформації у формат, який можна легко аналізувати. Спеціаліст здійснює збір, обробку, зберігання та видачу даних.

  Середня зарплата: $113 960.

  8. Інженер-програміст. Людина, яка розробляє, обслуговує та тестує програмне забезпечення. Інженер-програміст може допрацювати програму, продумати можливі проблеми, які можуть виникнути у майбутньому, та знайти для них рішення.

  Середня зарплата: $116 638.

  9. Java-розробник. Як правило, вони працюють у стартапах та створюють додатки на замовлення. Java-розробник є частиною команди розробників та відповідає за проектування та підтримку Java-додатків.

  Середня зарплата: $107 099.

  10. Продакт-менеджер. Менеджери з продуктів відповідають за стратегію та план продукту або лінійки продуктів. Вони керують командою продукту та всіма аспектами від концепції до запуску.

  Середня зарплата: $125 317.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми