Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

У "Дії" з'явиться пенсійне посвідчення

 • .

  До існуючих в "Дії" документів планують додати пенсійне посвідчення. Електронне відображення посвідчення матиме однакову з пенсійним посвідченням юридичну силу та строк дії, міститиме ту ж саму інформацію, в тому числі відцифрований образ обличчя.

  1090_98798.jpg (69.04 Kb) Про це йдеться в проекті постанови Пенсійного фонду України, оприлюдненому для обговорення на сайті Федерації профспілок України.

  Згідно з проєктом постанови, електронне пенсійне посвідчення у "Дії" може формуватися за бажанням. Особа, якій виготовлено пенсійне посвідчення або платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням, може додатково отримати відображення в електронній формі.

  Відображення формується разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом, штрих-кодом, цифровим кодом тощо), який забезпечує передачу інформацію з реєстрів та перехід за посиланням на відповідний запис на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

  Електронне відображення пенсійного посвідчення формується автоматично за наявності в реєстрі відомостей, в тому числі відцифрованого образу обличчя особи. І якщо документ, що підтверджує призначення особі пенсії, є дійсним та строк його дії не закінчився.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми