Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Хто з медиків отримуватиме 13 500 та 20 000 гривень

 • .


  Минулого тижня Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка передбачає підвищення базової заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної та комунальної власності.

  7693_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb) Передісторія. Кабмін встановив базовий рівень заробітної плати для лікарів та медичних сестер. Тобто медики, які працюють на повну ставку, не можуть отримувати заробітну плату меншу, ніж зазначено в постанові. При цьому, згаданий вище рівень заробітної плати не є фіксованим і може бути збільшений керівником медзакладу.

  Яку освіту повинні мати медики, аби отримувати базову заробітну плату? Базову зарплату не менше ніж 20 тис. гривень встановлено для лікарів (крім лікарів-інтернів), професіоналів з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я.

  Базова зарплата не менше ніж 13 500 гривень виплачуватиметься медичним сестрам, які здобули таку медичну освіту:

  фаховий молодший бакалавр;
  фахівець з початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти, (раніше – середня спеціальна освіта);
  перший (бакалаврський) рівень вищої медичної освіти;
  магістр з медсестринства.
  Чи стосуватиметься підвищення зарплати медиків відомчих закладів охорони здоров’я? Як зазначили в Уряді, ця постанова поширюється абсолютно на всіх працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я. Медзаклади, які фінансуються за єдиною тарифною сіткою, зобов’язані дотримуватись постанови. Нині вони отримали право робити доплати до встановленого рівня зарплати більші, ніж передбачені єдиною тарифною сіткою.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми