Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Порівняно зарплати у Києві та Київській області

 • .

  Ринок праці Києва та області швидко вийшов з новорічно-різдвяних канікул.

  1375_783.jpg (35.2 Kb) За даними кадрового порталу grc.ua, роботодавці активно відкривали нові вакансії, пошукачі публікували та оновлювали свої резюме.

  Які заробітні плати пропонували столичні роботодавці та яких спеціалістів шукали.

  Як зазначають експерти, спеціалісти області були менш активними, ніж столичні фахівці. Це ілюструє показник конкуренції – у Києві на 1 робоче місце претендує в середньому 2 спеціаліста, а в області конкуренція нижча. Це й не дивно – у столиці пропонують вдвічі більшу зарплату, ніж в області: на початку 2022 року середня заробітна плата у відкритих вакансіях в Києві становить 26 300 грн, а в Київській області – 11 500 грн.

  Які спеціалісти потрібні у Києві та області:

  у першу чергу потрібні фахівці зі сфери Продажів, при цьому в області пропозицій більше (31%), ніж в столиці (20%);
  на другому місці серед пропозицій в Києві є фахівці зі сфери ІТ – 17% від всіх актуальних вакансій, в області лише 1% подібних пропозицій. Підкреслимо те, що пропозиції з ІТ-сфери є досить мобільними, і часто роботодавці пропонують віддалений формат роботи. Тож претендувати на роботу в столичній ІТ-компанії може спеціаліст і без прив’язки до місця проживання у Києві;
  роботу для студентів та людей без досвіду пропонують більше в області (17%), ніж в столиці (8%). Проте пропонована заробітна плата значно нижча, ніж в Києві;
  наступні за популярністю в Києві є пропозиції з проф. сфери Бухгалтерія, управлінський облік та Маркетинг, реклама, PR – по 7% в актуальних вакансіях, в області ці спеціалісти значно менше затребувані;
  у Київській області значно більше затребувані фахівці зі сфери Транспорту та логістики – 11% від актуальних вакансій області.
  Скільки готові платити роботодавці? Загалом столичні заробітні плати в два рази вищі, ніж в області. Тільки в пропозиціях для робітничого персоналу, представників сфери HoReCa, безпеки та автомобільного бізнесу заробітна плата в Києві та області практично на одному рівні.

  Для прикладу, в сфері продажів в середньому пропонують оклад 12 800 грн, а в області 9 600 грн. Роботу для студентів в столиці теж оплачують значно краще, ніж в області (Київ – 1480 грн, область – 9 500 грн). Найбільша різниця в заробітних платах в сфері ІТ та сфері маркетингу, це пов’язано ще й з можливістю працювати в цих сферах віддалено, без прив’язки до місця проживання.

  Хто шукає роботу? У Києві актуальні вакансії за останній місяць перекривають потребу на 55%, тобто на 1 робоче місце в середньому претендує приблизно 2 спеціаліста. Найбільше розміщених резюме за останній місяць, в столиці, було зі сфери топ-менеджменту (16%), маркетингу (13%), ІТ (11%), студентів (11%) та адміністративного персоналу (8%).

  У Київській області розміщено значно менше резюме, проте актуальні вакансії області за останній місяць перекривають потребу по резюме на 85%, тобто конкуренція на 1 робоче місце в столичному регіоні нижча, ніж в Києві. З усіх розміщених та оновлених резюме Київської області 24% вказали, що готові переїхати заради вигідної пропозиції роботи. В Київській області найбільше шукають роботу студенти та молоді фахівці – 20%. У сфері маркетингу розмістило резюме 10% фахівців, топ-менеджерів – 9%, та по 8% бажаючих працювати в сфері адміністративного персоналу та виробництва і сільського господарства.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми