Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

ТОП-7 вакансій на початку року

 • .

  Дізнався в The Point добірку стажувань та вакансій січня, на які роботодавці запрошують кандидатів без досвіду або з мінімальним досвідом.

  0375_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)
  Початок календарного року – чи не найвдаліший час, щоб розпочати свій професійний шлях.

  Junior Java Developer в «Оберіг» (Київ)
  Страхова група запрошує до команди фахівця. Вимоги до кандидатів: досвід роботи від 1-го року; уважність до дрібниць та перфекціонізм; хороші комунікативні навички; багатофункціональність.

  Роботодавець анонсує: дистанційну роботу; повний робочий день; офіційне працевлаштування; заробітну плату двічі на місяць без затримок (фіксована заробітна плата за підсумками співбесіди, квартальні та річні премії).

  Nestle Supply Chain Graduate Program у Nestle Ukraine (Київ)
  Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів запрошує студентів 4-6 курсів та випускників до участі в Supply Chain Graduate Program. Тривалість – 12 місяців. Розглядаються комунікабельні та впевнені у собі кандидати; студенти 4-6 курсів або випускники, які готові працювати повний день; вільно володіють англійською; поглинають інформацію, аналізують проблеми та можуть запропонувати інноваційні рішення.

  Працедавець готовий запропонувати: заробітну плату та компенсаційний пакет; подальші можливості працевлаштування.

  Навчання Flutter у NIX Solutions (Харків)
  IT-команда запрошує на безкоштовне навчання студентів і початківців-розробників. Шукають кандидатів, які: мають базові знання з ОПП та інформатики, Flutter SDK, Dart 2; знайомі з code convention; пробували створювати нативні програми під iOS або Android.

  Схема навчання: 2 місяці нових знань та практик; тричі на тиждень по 4 години – занурення у реальну атмосферу айтішника (формат навчання залежить від ситуації на момент старту та може бути змінений на онлайн); орієнтовний старт навчання – січень 2022 р. Після успішного закінчення навчання є можливість спробувати свої сили на вакансію Junior Flutter Developer.

  Intern, Transfer Pricing Group у KPMG (Київ)
  Міжнародна мережа професійних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги, шукає спеціаліста. Профіль успішного кандидата: має вищу освіту (економіка, фінанси, бухгалтерський облік чи оподаткування (або студент); відмінно володіє усною та письмовою англійською мовою; базові знання бухгалтерського обліку/оподаткування/юриспруденції будуть плюсом; орієнтований на результат і справжній командний гравець; має сильні комунікативні навички, аналітичний склад розуму, кар’єрні амбіції, цілеспрямований.

  Аналітик-стажист із прогнозування попиту в Danone (Київ)
  Глобальна компанія оголошує про відкриття позиції стажист із прогнозування попиту у відділ планування. Скористатися шансом можуть випускники ЗВО 2020-2022 рр. (математика, економіка, інженерні спеціальності тощо); які добре знають Excel; з аналітичним мисленням; вмінням та бажанням працювати з великими обсягами даних.

  Junior SEO-спеціаліст (дистанційна робота) в EnglishDom (Львів)
  Міжнародна онлайн-школа англійської мови оголошує конкурс на посаду. Вимоги до майбутніх працівників: розуміння основ роботи пошукових систем; бажання розумітися на тонкощах роботи алгоритмів ранжирування; знання HTML та CSS на базовому рівні; вміння працювати з сервісами та інструментами Ahrefs, Serpstat, Screaming Frog; досвід роботи вебмайстром, контент-менеджером, інтернет-маркетологом буде плюсом.

  Стажист/Intern у ProCredit Bank (Дніпро)
  Банк надає шанс пройти стажування. Розглядають: студентів 4 або 5 курсів; які знають англійську мову (Upper-Intermediate) та хочуть використовувати її у роботі; люблять досягати поставленої мети та не бояться нових знань; хочуть отримати міжнародний досвід.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми