Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

ТОП-5 галузей серед заробітчан у Німеччині

 • .


  Наприкінці вересня – початку жовтня середня заробітна плата, яку пропонували українцям роботодавці з Німеччини, згідно з даними grc.ua, становила майже 80 тис. грн.

  6913_880x5_331903.jpg (45.6 Kb) Які спеціалісти у Німеччині є найбільш затребуваними та які зарплати їм пропонують роботодавці.

  Цікаво, що наприкінці серпня – початку вересня середня зарплата українців в Німеччині була вищою на 32 тис. грн і становила 112 тис. грн. Причина зменшення – зміщення фокусу роботодавців з ІТ-фахівців високого рівня на робочі спеціальності й молодих ІТ-фахівців. Зміна інтересів роботодавців спричинила зменшення рівня середньої заробітної плати, яку пропонують українцям компанії з Німеччини.

  Які роботу пропонують українцям і які вимоги до спеціалістів:

  25% усіх актуальних вакансій жовтня на кадровому порталі, які були відкриті для українців, що шукають роботу в Німеччині – пропозиції про роботу для ІТ-фахівців. Переважно, німецькі роботодавці шукають ІТ-фахівців з мінімальним досвідом роботи або взагалі без досвіду роботи. Середня компенсація, яку пропонують айтівцям німецькі роботодавці у жовтні, становить трохи більше 60 тис. грн.

  Але є вакансії і з набагато більшим рівнем компенсації. Наприклад, .Net and Node.js Software Developer може претендувати на суму 4-4.5 тис. євро (до вирахування податків). З вимог: мінімум 4 роки досвіду в розробці, впевненні знання Oracle, MS SQL і Java Script, вільна англійська та готовність до релокейту. Крім заробітної плати обіцяють допомогу в переїзді для ІТ-фахівця і його сім’ї. Вакансій з окладом вище 110 тис. грн всього 7% від загального числа всіх активних вакансій регіону;

  15% всіх активних вакансій – пропозиції роботи у сфері продажів. Середня компенсація – близько 55 тис. грн. Обов’язкова вимога – вид на проживання в Німеччині (наявність дозволу на роботу), знання німецької та англійської мов, досвід в продажах, відмінні комунікаційні та презентаційні навички, аналітичне мислення і проактивність. Крім заробітної плати пропонують відсотки за комісію від угод та бонуси за виконання KPI;
  15% вакансій для українців в Німеччині відкриті для співробітників категорії «Будівництво, нерухомість». Середня компенсація категорії – близько 70 тис. грн. Потрібні різноробочі, слюсарі, інженери, будівельники, кранівники. Заробітна плата залежить від спеціалізації та досвіду роботи. Так, наприклад, кранівник може розраховувати на суму близько 2 тис. євро, інженер-проектувальник – на оклад до 4 тис. євро, різноробочий – до 700 євро. Обов’язкова вимога – знання німецької та наявність робочої візи. Інженерам обіцяють допомогу в отриманні дозволу на роботу і допомогу з переїздом;
  10% вакансій на сайті grc.ua – пропозиції про роботу для студентів і фахівців без досвіду роботи. Середній оклад – близько 23 тис. грн. Найчастіше пропонують сезонну роботу або віддалену роботу. Потрібні бармени, офіціанти, співробітники кол-центрів, helpdesk і т.д. Обов’язкові вимоги – знання англійської та німецької мов, сертифікат про вакцинацію і проактивність;
  ще 10% роботодавців з Німеччини шукають персонал в категорії «Медицина, фармацевтика». Потреба у молодшому і середньому медичному персоналі та провізорах. Медсестрам обіцяють до 3.5 тис. євро, провізорам – до 2.5 тис. євро. Вимоги – знання німецької на рівні А1 та досвід роботи в медичних закладах (мінімум 3 роки безперервного стажу). Після успішного проходження співбесіди претендентам пропонують курси німецької за рахунок роботодавця для підвищення рівня німецької мови до В1. Також, потрібні фармпредставники. Оклад останніх складається з ставки, відсотків від продажів і бонусів за виконання KPI.

  Також згідно зі вакансіями на сайті пошуку роботи, німецьким роботодавцям потрібні працівники на виробництво та у сферу сільського господарства. Середній рівень компенсації – близько 50 тис. грн.

  Крім того, користуються попитом різноробочі (середня компенсація до 700 євро), електромонтери (до 1.5 тис. євро), слюсарі (до 2 тис. євро), механіки-наладчики сільськогосподарських машин і устаткування (до 1.5 тис. євро) та інші фахівці. Вимоги традиційні: наявність сертифікату про вакцинацію, знання німецької мови, досвід роботи не менше 3 років за спеціалізацією.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми