Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Названо середню зарплату у Києві

 • .


  У серпні середній оклад у столиці становив 34,7 тис. грн. У вересні середня заробітна плата в Києві збільшилася на 400 грн і склала вже 35,1 тис. грн.

  3979_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb) “Київ, хоч і посідає 18 місце в рейтингу найкомфортніших українських міст за якістю життя, але за рівнем середньої заробітної плати по Україні – явний лідер”, – сказано в повідомленні.

  Яку зарплату пропонують роботодавці:

  51% пропонують кандидатам, які шукають роботу в Києві, оклад від 10,8 до 25,5 тис. грн;
  найменшу компенсацію пропонують студентам, які шукають підробіток або першу серйозну роботу (середній оклад категорії становить близько 11 тис. грн), охоронцям (11 тис. грн) і фахівцям зі сфери гостинності (середній оклад офіціантів, барменів, хостес і бариста в Києві складає трохи більше 11 тис. грн);
  21% роботодавців готові платити до 45 тис. грн. Найчастіше заробітну плату в цьому діапазоні розглядають менеджери середньої ланки, ІТ-фахівці на початку кар’єри і кваліфікований робітничий персонал. Так, наприклад, керівник проєктів будівельної компанії може розраховувати на оклад до 40 тис. грн;
  вакансій, які пропонують оклад від 55 тис. грн, – 13%;
  більш високі оклади (від 71,1 тис. грн) пропонують 15% вакансій. Найвищі оклади у фахівців зі сфери ІТ (середня компенсація в категорії становить близько 70 тис. грн), керівників вищого ешелону (середня компенсація – близько 65 тис. грн) та у юристів (середня заробітна плата – 58 тис. грн).
  Кого шукають:

  у середньому по Києву вакансії перекривають потребу в роботі на 36%;
  трохи більше третини всіх вакансій Києва (32%) відкриті для фахівців без досвіду роботи або з мінімальним досвідом роботи (до року);
  43% роботодавців шукають фахівця з досвідом роботи від року до трьох;
  23% вакансій доступні кандидатам з досвідом роботи до шести років;
  для пошукачів з досвідом роботи від 6 років шансів працевлаштуватися не дуже багато, але є – для них відкрито 2% вакансій.
  Найбільше відкритих вакансій для фахівців з ІТ-індустрії (21% усіх актуальних вакансій Києва), менеджерів з продажів (14%) та експертів у сфері маркетингу, реклами і PR (9%).

  До п’ятірки найбільш затребуваних фахівців також входять банківські працівники (7%) і бухгалтери (5%). При цьому у фахівців фінансового сектора – один з найвищих конкурсів на одне робоче місце – вакансії перекривають потребу в роботі всього на 15%. Найменше відкритих вакансій у категорії «Страхування» (0,2%), «Видобуток сировини» (0,1%) і в індустрії краси та спорту (0,1%).

  Яку зарплату очікують пошукачі:

  третина кандидатів, які шукають роботу в Києві, згодні отримувати до 18,4 тис. грн;
  42% шукають роботу з окладом до 36,8 тис. грн;
  17% шукають вакансії з окладом до 55,2 тис. грн;
  на більш високу заробітну плату (від 73 тис. грн) розраховують 10% пошукачів Києва.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми