Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Найкращі професійні навички 2020 року

 • .


  За даними Міжнародного валютного фонду (МВФ), відновлення економіки України після пандемії триватиме до 2025 року. Темп буде залежати від бізнесу, функціонування якого багато в чому зумовлене людськими ресурсами. Тому утримання і пошук кандидатів, які навчилися ефективно функціонувати в умовах нової реальності, стало стратегічною метою. Експерти розбиралися, за якими професійними навичками полюють компанії в 2020 році.

  6590_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb) AQ (адаптивний інтелект). Співробітники тепер повинні швидко реагувати і пристосовуватися до щоденних змін. Щоб підвищити рівень AQ, фахівці повинні розвивати soft skills – «м’які навички»: комунікабельність, креативність, і hard skills – «жорсткі навички»: водіння автомобіля, знання іноземної мови тощо.

  Управління людьми (people management). Позаяк багато людей працюють віддалено, крім професійних навичок співробітникам необхідно вміти управляти власним часом і рівнем стресу, бути здатними приймати рішення і нести відповідальність, розуміти побудову організаційних структур і управляти конфліктами. Ефективний people management буде користуватися попитом і надалі, оскільки буде гарантувати більш стійку, продуктивну і інклюзивну робоче середовище.

  Емоційний інтелект. Щоб зберігати спокій і зуміти освоїти нові спеціальності, необхідно усвідомлювати свої емоції, володіти ними і розпізнавати емоції оточуючих. Ці навички уособлюють емоційний інтелект (EQ).

  Використання великих даних (big data). Фахівцям важливо мати знання про мови програмування і запити для роботи з базами даних, статистику, методи машинного навчання, візуалізацію і передачу даних.

  Міждисциплінарність. Міждисциплінарні співробітники матимуть більше робочих інструментів у своєму арсеналі, докладніше зможуть розібратися в тонкощах не тільки своєї професії, а й суміжних напрямів. Міждисциплінарні співробітники будуть ретельно занурюватися в процес і зможуть швидше рухатися по кар’єрних сходах.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми