Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Українські роботодавці планують збільшити зарплати в 2021

 • .


  Починаючи з березня 2020 року, зменшити зарплати своїм співробітникам через карантин були змушені 18,8% українських компаній; 72,4% повідомили, що карантин не вплинув на їхню роботу, і тому перегляду зарплат не було, а 8,8% компаній, навпаки, їх збільшили.

  0876_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb) Відповідні дані наведені в результатах опитування, проведеного серед українських роботодавців сайтом з пошуку роботи Jooble (Київ), повідомила пресслужба компанії.

  Скорочення персоналу. Згідно з опитуванням Jooble, зі скороченням персоналу через карантинні обмеження в 2020 році зіткнулися 21,6% компаній, в той час як 78,4% відзначили, що продовжують працювати в незмінному складі.

  Зарплата. Рівень зарплат в 2020 році змінився в меншості опитаних компаній. Так, про зменшення зарплат повідомили 18,8% компаній, 72,4% залишили зарплатний фонд на незмінному рівні. 8,8% опитаних компаній повідомили, що, незважаючи на карантин, їм вдалося навіть збільшити зарплати.

  Про свої плани щодо збільшення заробітних плат працівникам у 2021 році заявили 23,6% опитаних роботодавців. Залишити зарплати без змін вирішили 19,4% компаній. Зменшити ж їх планують 1,4% роботодавців, а майже половина з них – 49,5% – ще не визначилися в цьому питанні.

  Витрати на тестування. Повну компенсацію витрат, пов’язаних з тестуванням на COVID-19, пропонують тільки 18,8% компаній, часткову – 11,7%. Планують вводити систему компенсацій за тестування в найближчому майбутньому тільки 4,2% підприємств, а 58,2% компенсувати таких витрат поки що не планують.

  Найм персоналу. Jooble зазначає, що в 2020 році дещо змінилися і підходи до найму персоналу. Для деяких нові обставини стали поштовхом до активного рекрутингу – 16,4% опитаних Jooble компаній на карантині почали наймати більше співробітників, ніж планували. 13,6% через карантин переглянули свої плани і зменшили обсяги найму.

  Майже половина респондентів (46,8%) відповіли, що суттєвих змін у їхній роботі через карантин не відбулося, тому вони продовжили наймати людей згідно з планом. 23,2% заявили про тимчасове призупинення рекрутингу нових працівників через невизначеність перспектив.

  При цьому майже у третини підприємств (30,6% опитаних) бюджет на рекрутинг зменшився, у 4,1% компаній, навпаки, збільшився. Однак у більшості компаній витрати, пов’язані з рекрутингом, не змінилися – про таку стабільність заявили 65,3% компаній.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми