Податки та законодавство Автор: admin Друкувати

Продавців змусять встановити POS-термінали

 • .


  Кабінет міністрів встановив терміни, коли торговці повинні забезпечити безготівкові розрахунки за продані ними товари або надані послуги. Зокрема ті, які реалізують або надають дистанційно.

  3970_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb) До 2026 року POS-термінали зобов'язані встановити всі торгівці, у тому числі продавці на ринках. Про це йдеться в постанові уряду №894 від 29 липня 2022 року.

  Згідно з документом, торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків, у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв.

  Терміни впровадження цієї вимоги такі:

  1. з 1 січня 2023 року - торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис. осіб;
  2. з 1 січня 2024 року - торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення від 5 до 25 тис. осіб;
  3. з 1 січня 2025 року - торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення менше ніж 5 тис. осіб;
  4. з 1 січня 2026 року - торговці - фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку першої групи, торговці, які здійснюють торгівлю з використанням торгових автоматів, виїзну (виносну) торгівлю, продаж власноручно вирощеної або відгодованої продукції.

  Ця вимога не поширюється на торговців, які провадять господарську діяльність на територіях територіальних громад в районі проведення бойових дій.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми