Податки та законодавство Автор: admin Друкувати

Бізнес у Німеччині: що потрібно знати

 • .

  Бізнес у Німеччині може провадитись як громадянами держави, так і іноземцями та особами без громадянства. Єдиний документ, який потрібен з самого початку, — паспорт громадянина України. Інші документи або не потрібні, або отримуються у процесі реєстрації бізнесу.

  1999_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  . Про це розповів під час онлайнової конференції «Мої фінанси під час війни», організованої порталами Мінфін, партнер юридичної компанії Everlegal Олександр Ружицький. Купити запис конференції можна за посиланням.

  «Тут є федеральні землі й у кожної є відмінні особливості, зокрема по вимогах, податках. Загалом же по всій Німеччині є єдине вікно, в якому надають зразки й форми документів, що необхідні для реєстрації бізнесу. Загальне правило для реєстрації бізнесу в Німеччині — потрібно мати право на проживання», — зазначив Ружицький.

  У Німеччині багато видів діяльності підлягають ліцензуванню. І їхнє регулювання доволі суворе.

  Також Ружицький звернув увагу на те, що варто пам’ятати про реєстрацію у торговому реєстрі (Handelsregister).

  Реєстрація юридичної особи в Німеччині
  За словами Олександра Ружицького є дві найпопулярніші форми ТОВ у Німеччині. Найбільш відома для українців — GmbH. Її особливість полягає у статутному капіталі — мінімальний його розмір складає 25 тис. євро. Половина з цих коштів вноситься вже після реєстрації.

  Податки для бізнесу в Німеччині
  Вони залежать від багатьох показників, зокрема від розмірів бізнесу й оборотів. Є певний стандарт, але він може служити лише орієнтиром.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми