Податки та законодавство Автор: admin Друкувати

Податкова пояснила як платити податок за ставкою 2%

 • .


  Від початку війни у нашій державі прийнято ряд змін податкового законодавства для стимулювання економіки в особливий період, зокрема є податкові зміни які стосуються для приватних підприємців.

  3465_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb) Про це нагадує заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка.
  На які рахунки бюджетної класифікації буде зараховуватись сплата єдиного податку за ставкою 2%
  Сплачувати податкові зобов’язання з єдиного податку третьої групи за ставкою 2% доходу слід буде на відповідні рахунки місцевих бюджетів.

  Крім того, платники єдиного податку третьої групи за ставкою 2% доходу не обмежені у праві змінити ставку єдиного податку третьої групи на 3 або 5 відсотків доходу шляхом подання до контролюючого органу заяви про зміну ставки.
  При цьому, у заяві про зміну ставки суб’єкти господарювання:
  не заповнюють розділ 5.1 «Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування»;
  зазначають у розділі 5.2 «Зміна ставки та групи» у полі «зі ставки» діючу ставку у розмірі 3 або 5 відсотків, а у полі «на ставку» — обрану ставку у розмірі 2 відсотки доходу.

  Норми законодавства, які встановлюють особливості застосування спрощеної системи оподаткування за ставкою 2% доходу, не скасовують право залишитись на ставках єдиного податку третьої групи у розмірі 3 або 5% доходу.
  Платник податку має право самостійно відмовитися від використання особливостей оподаткування, передбачених цим пунктом, з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому прийнято таке рішення.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми