Податки та законодавство Автор: admin Друкувати

Доходи українці перевірять у 2022 році

 • .

  Податковий контроль за доходами українців посилять з вересня 2022 року. Питання будуть до тих, хто не заповнив нульову декларацію і не легалізував свої доходи.

  1807_1807580.jpg (61.83 Kb) Зараз українці можуть легалізувати свої доходи, сплативши 5-12% податку, а ось потім цей відсоток зросте до 19,5%. Зазначається, що контроль за офіційними доходами громадян країни стартував ще в 1995 році, тому переконати податківців у тому, що гроші збирали роками, не вдасться.

  У Державній фіскальній службі зазначили, що податківці, виходячи з офіційних доходів, оцінюватимуть можливий розмір накопичень українців за 26 років. Також будуть зіставляти доходи і витрати і в разі, якщо між ними буде суттєва різниця, то доведеться заплатити податок.

  Таким чином в Україні планують боротися з тіньовою економікою, через що немає грошей на пенсії, зарплати бюджетникам, медицину і оборону, а також спотворюється система соціальної підтримки населення, тому що субсидії і допомоги отримують не лише ті, хто їх потребує.

  15 червня 2021 року Верховна Рада прийняла закон про добровільне одноразове декларування активів фізичних осіб (№5153), який передбачає проведення з 1 липня 2021 року до 1 липня 2022 року одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, з яких не були сплачені податки і збори відповідно до вимог законодавства.

  16 липня 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закони про проведення одноразового добровільного декларування активів.

  Декларування проводитиметься з 1 вересня 2021 до 1 вересня 2022 року. Той, хто в зазначений період подасть декларацію і сплатить збір, буде звільнений від відповідальності за ухилення від сплати податків.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми