Податки та законодавство Автор: admin Друкувати

Що нового потрібно знати про сплату ЄСВ

 • .


  Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку.

  8305_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb) Так, платники єдиного податку І і ІІ груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

  Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату ЄП авансовим внеском за весь податковий період, але не більш як до кінця поточного звітного року.

  Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку І і ІІ груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника ЄП щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.

  Платники єдиного податку І і ІІ груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

  Платники ІІІ групи сплачують ЄП протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий квартал.

  Суми ЄП підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку за заявою платника ЄП.

  Помилково та/або надміру сплачені суми єдиного податку підлягають поверненню платнику.

  Єдиний податок, нарахований за перевищення обсягу доходу, сплачується протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий квартал.

  Сплата ЄП платниками І – ІІ груп здійснюється за місцем податкової адреси.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми