Новини Автор: admin Друкувати

Kimberly-Clark Україна підняла продажі в регіоні з 77 до 140 млн доларів США

 • .

  Kimberly-Сlark – виробник продуктів жіночої, дитячої, сімейної та дорослої гігієни відомих брендів Huggies, Kotex, Kleenex та Depend, понад 20 років піклується про споживачів України, пропонуючи необхідний повсякденний продукт та розвиваючи соціальні ініціативи.

  real_86fb0e66-1ddb-4401-bfb1-1be9090fc4dc.jpeg (51.64 Kb)
  З 1998 року Kimberly-Сlark активно працює на ринку України, забезпечуючи безперервне постачання, продаж та просування брендів у країні, а також реалізуючи та просуваючи важливі для корпорації соціально-орієнтовані ініціативи та проєкти.
  Київський офіс демонструє впевнений розвиток багато років. Таким чином, з 2015 по 2021 рік компанія підняла продажі в регіоні з 77 до 140 млн доларів США на рік, збільшивши за той же період чистий прибуток у 6 разів. Частки присутності на українському ринку провідних брендів компанії Huggies та Kotex подвоїлися з 2014 року. Водночас у 2020 році Huggies був названий офіційним лідером локального ринку у категорії дитячої гігієни* (частка ринку 40%), а Kotex сьогодні є брендом, що демонструє надзвичайно швидкий ріст у категорії жіночої гігієни.
  «Kimberly-Сlark завжди була компанією, яка дбає про людей. Цінності її засновників досі спрямовують нашу діяльність – виробництво високоякісних продуктів, забезпечення якісного обслуговування та встановлення чесних стосунків із співробітниками та клієнтами. Понад 150 років наша продукція продовжує змінювати на краще життя людей у всьому світі. Українська команда – команда справжніх переможців, наше гасло: “Winners Play Big”. Ми працюємо з турботою про майбутнє наших споживачів, співробітників, партнерів та планети», - Олександр Гарбаренко, генеральний директор Kimberly-Clark Україна.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми