Новини Автор: admin Друкувати

Кому потрібне навчання в бізнес-школі?

 • .


  У західних країнах MBA вважається дуже престижною та затребуваною освітою. Та й в Україні його популярність з кожним роком зростає. Проте дуже важко знайти відповіді на багато питань про цю освіту:

  1975_mobile028.jpg (41.83 Kb) 1. Що може надати диплом MBA? Чи принесе він користь чи буде черговим незатребуваним трофеєм?
  2. Чи можна навчитися чогось на програмі МВА, маючи вищу освіту?
  3. Яка вартість навчання? Через який час воно окупиться?
  4. Чи адекватно здобувати бізнес-освіту в Україні?
  5. Як правильно вибрати програму та бізнес-школу?

  У цій статті можна знайти відповіді на ці питання, а також отримати цікаву інформацію щодо інших аспектів.

  Що ж таке MBA

  MBA - програма про те, як ефективно та прибутково керувати бізнесом для тих, хто є керівником чи хоче ним бути.

  Executive MBA (EMBA) є програмою, яка орієнтована на власників бізнесу, керівників та топ-менеджерів компаній. Такі програми розраховані на слухачів, які мають значний досвід керівної роботи.

  7156_mobile029.jpg (28.25 Kb)

  Кому потрібний диплом MBA

  Диплом, до прикладу, від бізнес-школи Лаба необхідний: власникам бізнесу, які хочуть знайти щось нове для свого починання: відкрити регіони, побудувати мережі, визначити напрями тощо; топ-менеджерам, які прагнуть покращити роботу керованих ними структур, підвищити власну ефективність, особистісне та професійне зростання; менеджерам середньої ланки, які хочуть перейти у вищий ешелон менеджменту; спеціалістам без вищої економічної освіти, які прагнуть у бізнес. MBA – чудова можливість для отримання знань та бізнес-навичок на професійному рівні; тим, хто має вищу економічну чи управлінську освіту, але вона втратила актуальність та застаріла.Так що ж дає MBA

  Випускники програм отримують: можливість кар'єрного зростання і, як наслідок, збільшення доходу можливість повністю змінити сферу діяльності; зміна психології, глибше розуміння основ бізнесу та особливостей управління у світі. Слухачі отримують досвід, своєрідне струс, націленість на результат; перспективи розширення власного бізнесу та виходу на нові ринки; корисні зв'язки, контакти, друзі, спілкування, networking, входження в Асоціацію випускників; прокачування вміння знаходити найефективніші рішення бізнес-завдань.Різні тренінги, ділові ігри, спільні проекти настільки розширюють свідомість слухачів, що вони починають бачити перспективи там, де раніше не могли. Вони цураються стереотипів, відкривають нові горизонти розвитку. Отримані знання, навички та зв'язки дуже часто приносять такі дивіденди, що витрати на навчання повертаються сторицею.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми