Новини Автор: admin Друкувати

Компанія KTS Engineering: Ефективні рішення в сфері енергетики

 • .


  Інжинірингова компанія KTS Engineering є лідером ринку розподіленої генерації в Україні.

  1322_kong.png (166.5 Kb) KTS Engineering вже більше 18 років успішно займається реалізацією проектів в сфері енергетики. KTS Engineering є офіційним партнером всесвітньо відомих компаній-виробників устаткування INNIO і Baker Hughes в Україні і використовує їх досвід у виконанні задач з енергозабезпечення. Кваліфіковані спеціалісти знайдуть оптимальне рішення для кожного об'єкту будь-якої складності. Більш детально про компанію і її реалізовані проекти можна дізнатись на сайті https://www.kts-eng.com/solutions/kogeneraciya/ Там можна залишити свою заявку або ж напряму зв'язатись з менеджерами компанії.

  1328_kong2.jpg (70.5 Kb)

  Газові установки нового покоління - це чудове рішення для отримання більш дешевої електроенергії. Такі автономні системи можуть забезпечувати енергією підприємства, житлові будівлі, а також і цілі мікрорайони міст. Більше того вони здатні виробляти не лише електроенергію, але й тепло і холод в залежності від пори року.

  Як працює компанія KTS Engineering

  Компанія виконує весь спектр послуг і робіт для будь-якої галузі. Починаючи від ідеї, проектування, постачанням і монтажу обладнання і завершуючи налагодженням роботи і обслуговуванням двигунів Waukesha і Jenbacher, турбін Nuovo Pignone і компресорів Thermodyn. Все обладнання відповідає найкращим стандартам якості і працює максимально ефективно. Компанія також надає повний сервісний супровід по встановленому обладнанню і забезпечить його безперебійного функціонування в майбутньому.

  1436_kong1.jpg (31.13 Kb)

  Економія

  В останні роки економія роботи будь-якого підприємства чи домогосподарства стала надзвичайно актуальною. Встановивши високо технологічне обладнання для генерації електроенергії клієнти можуть суттєво економити на її використанні. Енергія, яка виробляється на сучасному обладнанні буде вартувати на 40% дешевше, аніж електроенергія з центральних мереж. Якщо об'єкт достатньо великий, то і економія від використання такого обладнання буде ще більш значущою.

  Метод когенерації

  Для забезпечення енергоефективності компанія KTS Engineering застосовує метод когенерації. Даний метод дуже часто використовується на об'єктах розподільної енергетики. Його суть полягає в найбільш оптимальному використанні ресурсів, які б без використання цього методу не приносили б жодної користі. Когенерація значно зменшує вартість електроенергії і відповідно знижує витрати на її використання на об'єкті.

  Програми фінансування

  - Продаж обладнання в кредит
  - Лізинг
  - Енергосервісні контракти

  Компанія KTS Engineering пропонує своїм клієнтам найкращі рішення з енергоефективності і відмінний сервіс.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми