Нерухомість та земля Автор: admin Друкувати

Оренда квартири по Україні: аналіз цін

 • .

  Закарпатська, Полтавська та Тернопільська області ставлять рекорди по зацікавленості в оренді житла. Ціни за оренду у перерахунку у доларах менші ніж до війни майже в усіх регіонах, окрім Полтавської (+307%) і Кіровоградської (+83%), котрі продовжують приймати біженців зі сходу. Детальніше про ринок оренди у липні розповіли аналітики порталу ЛУН.

  4246_blogery.jpg (47.3 Kb) Ринок оренди
  Внутрішні переселенці підтримують високий рівень зацікавленості в оренді квартир в областях віддалених від бойових дій. Рекорди ставлять Закарпатська область +455%, Полтавська +364% та Тернопільська +334% в порівнянні з осінню 2021. Південь втратив свій туристичний сезон, так Одеса демонструє спад зацікавленості в оренді на —80%, а Миколаївська область — аж на —91% менше за показники осені минулого року.

  Ціни на оренду
  До війни ціни на оренду в Україні фіксувались в гривні, але власники квартир все частіше підвищення цін аргументують саме зміною курсу валют. З останньою зміною офіційного курсу з 29.5грн/$ до 36.6, житло в порівнянні з осінню 2021, сьогодні саме у доларах відчутно дешевше в Київській (—33%), Житомирській (—26%), Тернопільській (—42%), Харківській (—47%), Одеській (—57%), Миколаївській (—29%) та Херсонській (—70%) областях.

  Окремо варто відзначити Закарпатську область, що всупереч рекордній зацікавленості демонструє зменшення цін у доларах на —18%. Це пов’язують зі зменшенням на —47% кількості вільних квартир та виїздом частини ВПО з області в інші регіони. Попит збалансувався з пропозицією.
  Суттєво подорожчали регіони Полтавської області, де ціна виросла у 4 рази навіть у доларах, та Кіровоградської — майже вдвічі дорожче. Вони й досі приймають велику кількість вимушених переселенців зі сходу.
  Ціни на оренду в столиці
  За місяць середня ціна на однокімнатну квартиру збільшилась на 1000 грн і становить 9 000. Двокімнатна здорожчала на 2 000 грн і складає 14 000. Трикімнатна додала у ціні +2 100 грн, і тепер в середньому її оренда обійдеться у 22 000 грн. Це пов’язано як з пожвавленням попиту, так і зі зміною курсу валют.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми