Нерухомість та земля Автор: admin Друкувати

Квартира для здачі в оренду: названо особливості

 • .

  Купівля квартири для отримання фінансового прибутку вважається не тільки частиною бізнесу, а й вдалою інвестицією. Але щоб приносити прибуток, квартира для здачі в оренду має відповідати певним критеріям. І найважливіші з них варто враховувати на ранньому етапі – під час вибору нерухомості для подальшої здачі в оренду.

  3161_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb) Основні чинники, на які варто звернути увагу, купуючи квартиру для отримання прибутку.

  Як зазначають експерти порталу Flombu.com, обираючи квартиру для здачі в оренду, слід ретельно прорахувати окупність: за який час надання житла в оренду власник зможе «відбити» його ціну і коли зможе на цьому заробляти.

  Із вартості квартири розпочинається формування ціни за її винайм.

  Первинка чи вторинка? Квартири вторинного і первинного фондів відрізняються. Для здачі в оренду це дуже суттєвий критерій: окрім відмінностей в естетичності зовнішнього вигляду, інший значущий фактор, що розмежовує житло старої і нової забудови, — витрати на утримання квартири. У старих будинках оплата за комунальні послуги може бути значно вищою, ніж у новобудові, а натомість надання таких послуг — вкрай незадовільне.

  Тому придивляючись до квартири для подальшої здачі в оренду, варто зважити на те, чи вигідна така інвестиція у помешкання з вторинного ринку.

  Вид оренди. Купуючи квартиру для здачі у винайм, важливо знати, яким видом оренди займатиметесь — довготерміновою чи подобовою. Тут питання вже полягає у тому, скільки часу і сил ви готові вкладати у справу:

  здача житла на тривалий термін не потребує частого залучення власника помешкання;
  натомість подобовій оренді потрібно приділяти час мало не щодня: заселити, виселити клієнтів, прибрати, підтримувати житло у належному стані. Однак експерти зазначають, що прибуток від такого виду оренди переважно вищий.
  Розташування і транспортне сполучення. У виборі житла район і навколишня інфраструктура виконують провідну роль. Аналогічна ситуація і з купівлею помешкання для здачі у винайм. Звісно, квартиру у розвиненому районі, без промислових об’єктів поблизу винайматимуть більш охоче. А для тих, хто вагається у виборі, вдале розташування житла — завжди хороший аргумент.

  Потенційні орендарі точно враховуватимуть і час, проведений у дорозі до роботи. Відтак у виборі оселі для здачі в оренду слід зважати на те, чи зручне транспортне сполучення у районі, де розташована квартира, у містах-мільйонниках варто врахувати її наближеність до метро.

  Також, інвестуючи у житло на винайм, треба розуміти, хто може стати потенційним клієнтом: сім’я, можливо, з дітьми чи студенти (довготермінова оренда); гості з інших міст чи іноземці (подобова оренда).

  Внутрішня організація квартири. Фахівці проаналізували, що зазвичай орендарі шукають компактне житло. 4-кімнатна і 3-кімнатна квартира навряд чи буде популярною у цій справі. Довготермінова оренда великих приміщень не буде вигідною через високу комунальну плату. А для подобової оренди багатокімнатні квартири майже не годяться.

  «Золота середина» у виборі житла для подальшої здачі в оренду — стандартна двокімнатна квартира чи квартира з однією-двома невеликими спальнями і об’єднаними кухнею й вітальнею.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми