Нерухомість та земля Автор: admin Друкувати

Як власнику квартири "виписати" без згоди людину з квартири

 • .


  “Звичайно, найпростіший спосіб – це звернутися з проханням до тієї особи, яку ви бажаєте зняти з реєстрації, щоб вона добровільно вирішила дане питання. Проте, не завжди людина може чи бажає це робити. У такому випадку потрібно звертатися до суду із позовною заявою про усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням шляхом втрати особою права користування ним”, – сказано в повідомленні.

  60_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb) Кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні впливає на умови проживання в ньому – наприклад, на право отримувати житлові субсидії, на оплату комунальних послуг та послуг з утримання будинку.

  Законодавством передбачена можливість зняти особу з реєстрації без її згоди за рішенням суду. Головною підставою в цьому випадку відповідно до Цивільного кодексу України є: відсутність члена сім’ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом.

  До якого суду подавати позовну заяву:

  позовна заява про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням та зняття з реєстрації подається в порядку цивільного судочинства до районних, районних у містах, міських та міськрайонних судів за місцезнаходження жилого приміщення.
  Який перелік необхідних документів?

  До позовної заяви, оформленої відповідно до вимог ЦПК України, обов’язково додаються докази, що обґрунтовують позовні вимоги, наприклад:

  копія паспорта, копія довідки облікової картки платника податків;
  довідка сільської, селищної ради, ЖКГ щодо зареєстрованих осіб в будинку;
  довідка сільської, селищної ради, ЖКГ, якою буде підтверджено, що особа, яка зареєстрована, не проживає певний проміжок часу;
  покази свідків, які можуть підтвердити, що особа, яка зареєстрована, не проживає за певною адресою, та можливі причини;
  документ, що підтверджує право власності на житло;
  квитанція про сплату судового збору.
  Після набрання судовим рішенням законної сили, необхідно звернутися із заявою про зняття з реєстрації місця проживання особи до центру надання адміністративних послуг.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми