Цінні метали Автор: admin Друкувати

Інвестиційний гігант США несподівано продав всі запаси золота

 • .


  Інвестиційний аналітик BlackRock Расс Кестер заявив, що компанія вирішила продати майже всі свої запаси золота, оскільки прогнозує нормалізацію ефективних процентних ставок на тлі відновлення світової економіки.

  1342_bf640139d20ab9a5c0fed6d406dd84016192f1.jpg (47.85 Kb) Кестер додав, що 14 місяців тому позиція інвестиційного гіганта в золоті була досить значною, проте в компанії вважають, що цей актив стане менш ефективним на тлі налагодження ситуації з процентною ставкою, як в середині 2020 року. Відновлення глобальної економіки і високий рівень інфляції – це фактори, які сприяють тому, що центробанки почнуть відмовлятися від політики економічних стимулів.

  Такий крок зменшить привабливість дорогоцінного металу для інвесторів очікується, що Федеральна резервна система США оприлюднить графік скорочення покупок облігацій наступного тижня, і темпи цього процесу матимуть вирішальне значення для золота. Загалом за останній рік вартість дорогоцінного металу впала на 7%. Згідно з даними GoldHub, зараз ціна золота коливається на рівні 1762 долари за унцію.

  Це процентна ставка, яку інвестор, вкладник або кредитор отримує після інфляції. Формально може бути описана рівнянням Фішера, яке вказує на те, що реальна процентна ставка приблизно дорівнює номінальній процентній ставці за вирахуванням ставки інфляції.

  Інвестиційний аналітик BlackRock зауважив, що прогнозоване зростання прибутковості облігацій США з урахуванням інфляції означає, що золото втратить цінність для хеджування (обмеження ризику) капіталів. Кестер зазначив, що в такій ситуації акції – кращий варіант для страхування своїх доходів від короткострокового зростання інфляції, ніж золото, яке не приносить грошового потоку.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми