Медицина Автор: admin Друкувати

Що таке зубні імпланти?

 • .


  Імплант зуба – це конструкція, яка замінює втрачений зуб. За допомогою гвинтових пристроїв хірург вставляє імплантат в кістку щелепи, і він діє як якір для штучного зуба, який називається коронкою. Зубні імплантати можна використовувати для заміни одного зуба, кількох зубів або повного верхнього та/або нижнього набору зубів. Якщо вам потрібно відновити повну арку, ви можете бути ідеальним кандидатом для лікування повної порожнини рота. Хірурги встановлять чотири імплантати, а потім прикріплять повну дугу зубів.

  aflatooni-nima-dentist-persian_01.jpg (26.86 Kb) Пристрій, який називається абатментом, з’єднує штучний зуб із зубним імплантатом.

  Коронка виготовляється на замовлення відповідно до ротової порожнини людини та кольору її зубів. Коронки виглядають, відчуваються та функціонують як натуральні зуби.

  Переваги імплантів над протезами: більш природні та зручні мають вищий показник успіху покращують жувальну функцію знижують ризик розвитку карієсу в сусідніх зубах сприяють кращому утриманню кістки на місці втраченого зуба викликають зниження чутливості сусідніх зубів не потрібно щовечора виймати й чистити

  Однак зубні імплантати підходять не всім. Пристрої для імплантації повинні з’єднуватися з кісткою щелепи, тому кістки людини повинні бути здоровими, перш ніж вони можуть піддаватися операції з імплантації.

  Типи

  Існують два типи зубних імплантатів: ендостеальний і субперіостальний.

  Ендостальні імплантати є найпоширенішим типом. Хірург вбудовує їх у щелепну кістку, і кожен може тримати один або кілька штучних зубів. Більше ви можете дізнатись на консультації в клініці 32 Dent.

  Хірург фіксує субперіостальний імплантат на верхній частині щелепної кістки. Хірурги-стоматологи вибирають цей варіант для людей, які не мають великого зросту до кістки щелепи.

  Безпека

  За даними Американської академії імплантаційної стоматології, близько 3 мільйонів людей у Сполучених Штатах мають зубні імплантати, і це число збільшується приблизно на 500 000 щороку.

  Операція з імплантації зубів безпечна, якщо її виконує кваліфікований і досвідчений хірург або стоматолог. Це також єдиний варіант відновлення зубів, який підтримує здоров’я щелепної кістки людини та стимулює її зростання.

  Технічне обслуговування

  Після того, як людина перенесла операцію з імплантації зубів, вона повинна продовжувати регулярно чистити зуби та чистити зуби ниткою. Штучні зуби вимагають такого ж догляду та турботи, як і звичайні зуби.

  Хірург або стоматолог також планує наступні візити, щоб контролювати імплантати та переконатися, що зуби та ясна здорові. Важливо повертатися до стоматолога кожні 6 місяців для професійного чищення. Більше інформації знайдете за цим link.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми