Медицина Автор: admin Друкувати

Науково-практичний Медичний Центр Дитячої Кардіології та Кардіохірургії отримав УЗИ Philips CX-50

 • .
  Компанія «АФС Медицинтехнік» рада сповістити всіх про чудесну новину! Від 8 вересня в Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії працює портативний помічник – УЗД система преміум-класу Philips CX-50. 615ab4e6569d0.gifЩороку, в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії виконується понад 2 000 втручань дітям із вродженими вадами серця. Серед них значну частину складають діти до 1 року життя зі складними і критичними вадами серця, яким необхідна невідкладна допомога.
  Система СХ-50 вже тижень допомагає лікарям рятувати життя найменших українців. Малюкова смертність знижується за допомогою величезного досвіду лікарів та розвитку сучасних технологій. Philips Healthcare формує майбутнє охорони здоров’я, втілюючи в життя інноваційні рішення, які розширюють доступ до якісної медичної допомоги у всьому світі. У здоров’я немає меж. Медична допомога також повинна мати безмежні можливості. Ми з Philips віримо, що завжди є спосіб змінити життя на краще.
  Головний лікар Центру Андрій Віталійович Максименко поділився своїм відгуком:
  «Ця допомога не оціненна. Лише сьогодні ми о 4 ранку виїжджали в пологовий будинок, де невиношена дитина потребувала операції без розрізу. І ми в пологовому будинку, завдяки наявності подібного апарату , але трохи нижчого класу,  врятували цю дитину маючи по часу менше годину. І ми в 4 годині ранку зібрали  колектив Центру, задіяних в цій операції, і завдяки наявності подібного апарату в плогоговому будинку врятували дитину. А таких випадків на рік сотні. Якщо враховувати те, що аппарат Philips CX-50 придбаний із ціллю для роботи не лише в одному відділенні кардіології, а й у відділенні реанімації, у відділенні кардіохірургії , а також відділенння ендоваскулярної  хірургії де роблять операції без розрізу, то цей апарат , я певен, що на рік не буде  зупинятися взагалі. Він буде весь час  рухатись,  оскільки в ньому потреба буде щоденна. І ті спеціалісти, які в нашому центрі вкрай досвідчені, вони завдяки цьому апарату будуть вирішувати і тактичні питання, і питання  оптимального лікування, і питання  проведення операцій в кожній  з операційних , в тому числі реанімації. Це неоціненний внесок в роботу Центра, який  дозволить врятувати нам  десятки тисяч дітей. Дякуємо Вам за це!»
  615ab4e6710ef.gifВже тиждень, як наймалодні українці отримують найточнішу діагностику завдяки:
  нейросонографічному датчику; дитячому кардіологічному датчику; черезстравохідному датчику.Philips СХ-50 дозволяє обстежувати серця новонароджених і дітей в перші роки життя, а також буде використовується під час або після хірургічних втручань.
  Як зазначив завідувач поліклінічного відділення Андрій Казимирович Куркевич:
  «Портативний УЗД Philips СХ-50 поєднує в собі унікальні розміри, він зручний і легкий у користуванні, разом із тим дає нам найвищу якість зображення. Це забезпечує прекрасну діагностику серця і судин, буде нам допомагати під час наших процедур:  хірургічних та ендоваскулярних. Унікальність цього апарату є в тому, що він не лише портативний, а й в тому, що є унікальні датчики, які дозволяють робити ультразвукову діагностику дітям від перших хвилин життя, новонародженим і робити також через стравохідні дослідження під час безпосередньо операції. Це робиться для того,  щоб впливати на якість хірургічної допомоги дітям. Такий апарат і такі датчики допомагають інколи змінити і хід операції. Звичайно, завдяки цьому ми можемо уникнути ускладнень, які можуть виникнути у дітей після наших тяжких операцій, і навпаки допомогти ендоваскулярному хірургу чи кардіохірургу зробити додаткову маніпуляцію чи додаткове втручання дитині під час  операції,  і уникнути ускладнень, які  бувають у таких дітей. Тому потреба такого апарату дуже важлива. Він  почне працювати вже від завтра.»
  615ab4e6710d5.gifСлова вдячності від Директора Благодійної організації «Благодійний фонд Kiддо» Єрмолаєвої Ганни Інокентіївни:
  «Це важлива подія! Дуже важлива і потрібна ультразвукова система експертного класу. Силами двома фондів: Благодійна організація «Благодійний фонд Kiддо», Благодійна організація «ВПЛИВ» (попереднє найменування – Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло») – ми  змогли зробити поставку цього обладнання. Про його важливість розповіли лікарі. Від себе я хочу сказати чому ми це робимо? Тому що  у нас на Україні дійсно є неймовірного рівня лікарі. Ви бачите чотири руки та десять пальців – це  не такі десять пальців як у нас з Вами, це  руки, які рятують дитячі серця. І для того, щоб ці руки та ці голови залишились тут, жили на своїй ненці Україні, рятували наших із вами дітей – ми робимо все можливе. Ми стараємось всіма силами, щоб лікар на сучасному рівні міг повністю реалізувати  весь свій талант та досвід роботи. Сьогодні не XIX століття, сьогодні потрібне інноваційне обладнання. Це головний Центр кардіології та кардіохірургії у всій країні, тут проводять більше 2000 операцій в рік для найменших українців, які у важкому стані, з усіх регіонів нашої України. Де як не тут має бути найсучасніше та найякісніше обладнання.».
  Сучасний УЗД-апарат дозволяє:
  надавати висококваліфіковану медичну допомогу дітям з усіх регіонів України; в більшості випадків дозволяє уникнути дорогих інвазивних діагностичних обстежень, таких як КТ і зондування порожнин серця, які вимагають седації пацієнта і мають шкідливий вплив іонізуючого випромінювання; мобільний УЗ-апарат тепер використовується в ургентних ситуаціях для виїзних консультацій дітей в інших закладах охорони здоров’я Києва і всієї України при неможливості транспортування пацієнтів в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії.На щастя, малюкова смертність знижується. Тільки по кардіо ми бачимо, що із 9,6% за даними 2003 року показник зменшився до 7% – за даними у 2018 .
  615ab4e6709d1.gifДо речі, там і досі працює надійний УЗД  Philips 5500. Він допомагав рятувати життя два десятки років. Це ще один живий доказ, який демонструє якість випробувану часом.
  Можливість придбати цю систему УЗД для допомоги порятунку тисячі дітей з вродженими вадами серця з’явилася завдяки велечезній роботі кожному хто долучився допомогти, особливо: Благодійна організація «Благодійний фонд Kiддо», Благодійна організація «ВПЛИВ» (попереднє найменування – Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло»), підтримці Української Біржи Благодійності dobro.ua.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми