Медицина Автор: admin Друкувати

Як вікрити е-лікарняний

 • .

  Як роботодавцю дізнатися інформацію про е-лікарняний, відкритий для його працівника.

  3405_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb) Взаємодія роботодавців із Електронним реєстром листків непрацездатності та отримання відомостей про своїх працівників, зокрема щодо видачі електронного листка непрацездатності, розміру заробітної плати для здійснення розрахунків виплат за лікарняними листками, а також отримання багато іншої корисної інформації, здійснюється через Електронний кабінет страхувальника (роботодавця) вебпорталу Електронних послуг Пенсійного фонду України.

  Для того, щоб стати користувачем е-кабінету роботодавця, потрібно увійти на вебпортал за допомогою електронного цифрового підпису. Ознайомитися з детальною інструкцією щодо реєстрації можна за посиланням https://portal.pfu.gov.ua в інформаційному полі головного меню «Як зареєструватися».

  Після реєстрації в Електронному кабінеті страхувальника для роботодавця у розділі «Страхувальникам» відкриваються можливості для:

  перегляду відомостей про трудову діяльність;
  перегляду звітних відомостей страхувальника;
  запису на прийом;
  запиту на підготовку паперових документів;
  надсилання звернення (питань, пропозицій, скарг, клопотань);
  отримання даних страхувальника з Єдиного реєстру страхувальників;
  перегляду всіх звернень до органів ПФУ;
  надсилання запиту на отримання електронних документів;
  отримання даних з Електронного реєстру листків непрацездатності.
  При переході за кнопкою «Дані з Електронного реєстру листків непрацездатності» в розділі «Срахувальникам» в особистому кабінеті адміністратора роботодавця відкривається можливість електронної форми перегляду усіх записів про тимчасову непрацездатність працівників роботодавця, що зареєстровані в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

  Роздруковувати е-лікарняний не потрібно. Також не потрібно більше приносити роботодавцю ніяких паперових підтверджень встановлення вам факту тимчасової непрацездатності.

  Алгоритм дій. Із моменту, коли ви дізналися, що ваш лікуючий лікар сформував вам медичний висновок про тимчасову непрацездатність, ви маєте повідомити у будь-який доступний спосіб комунікацій Вашого роботодавця про це. Всю необхідну інформацію про ваш е-лікарняний роботодавець зможе побачити у своєму Електронному кабінеті роботодавця на Порталі Пенсійного фонду України.

  У разі якщо ваш роботодавець вимагає від вас додаткової інформації про користування Електронним кабінетом роботодавця, ви можете надати йому наступні номери телефонів для надання консультацій:

  про Електронний кабінет страхувальника (роботодавця) ви можете дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію Пенсійного фонду України за номером: 0-800-503-753;
  щодо оплати е-лікарняних роботодавцями можна дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію Фонду соціального страхування України за номером: 0-800-501-892.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми