Медицина Автор: admin Друкувати

Послуги ТЦО в Україні - зростання триває

 • .

  В останні роки дедалі більшою популярністю на ринку України користуються послуги ТЦО (трансфертного ціноутворення).
  Так, професійний штат фахівців відомої аудиторської компанії "Дівайс Груп", що здійснює свою діяльність в даному сегменті ринку вже більше 10 років, має багатий практичний досвід, який що дозволяє їм виконувати свою роботу якісно і в короткі терміни, справляючись із завданнями будь-якої складності та обсягу. Тож замовники можуть розраховувати на допомогу грамотних аудиторів в будь-який, навіть критичній ситуації. Завдяки застосуванню передових технологій, що дозволяють підвищувати якість послуг, спеціалісти з ТЦО мають можливість зосередитися на головних проблемах, які потребують професійного підходу, і гарантують клієнтові чітке виконання поставленого завдання.
  При цьому діяльність аудиторської компанії побудована на основних принципах, які строго і неухильно дотримуються:
  Конфіденційність. Аудиторська компанія дає гарантії, що будь-яка надана інформація ніколи не буде передана стороннім особам;Професіоналізм. Аудитори мають високу кваліфікацію і компетентністю, що дозволяє їм виконувати роботу на професійному рівні;Об'єктивність та чесність. Результати аудиту грунтуються на реальному стані справ і чіткій вказівці наявних порушень або недоліків.Сьогодні аудиторські компанії, що працюють у сфері ТЦО, пропонують наступний перелік послуг:
  аудиторські. Податковий, фінансовий і експрес аудит;бухгалтерські. Ведення і відновлення бухобліку, супровід перевірок, які здійснюють контролюючі органи.У зв'язку з тим, що фінансова звітність України переходить на міжнародні стандарти, компанії пропонують також послуги з коригування відмінностей між МСФЗ та бухгалтерською звітністю будь-якого підприємства країни.
  Поглиблюється й міжнародна співпраця. Так, "Дівайс Груп" стала членом міжнародної асоціації аудиторських компаній INPACT, яка заснована в 1989 році і, завдяки своєму стрімкому зростанню і розвитку, займає одне з провідних місць серед світових аудиторських альянсів. Зараз в асоціацію входить 140 найкращих компаній з 67 держав світу.
  Активна участь у великій міжнародній організації INPACT відкриває для підприємства великі можливості і перспективи, дозволяє вивчати накопичений досвід компаній з різних країн, допомагає надавати своїм замовникам серйозну і глибоку оцінку ведення міжнародного бізнесу та оподаткування. Завдяки тісній співпраці з членами асоціації, співробітники аудиторської компанії можуть давати професійні поради щодо організації та ведення підприємницької діяльності в іноземних державах.
  Сьогодні клієнтами аудиторської фірми в сфері ТЦО є підприємства з різних сфер господарської діяльності та різних форм власності. Це українські організації і європейські компанії, що працюють в торгівлі, хімічній та харчовій промисловості, енергетиці, будівництві, а також іноземні представництва.
  Як відзначають фахівці, головна мета роботи аудиторської фірми - надання ефективної допомоги компаніям і підприємцям (будь-то велика промислова фабрика в Харкові або провідний ортопед травматолог у Києві, агрохолдинг у Херсоні, стартап у Львові тощо) в здійсненні незалежної та справедливої оцінки їх фінансового стану, правильності ведення бухгалтерського обліку і звітності, а також складання рекомендацій, спрямованих на поліпшення роботи економічних служб і прийняття результативних рішень.
  Джерело: офіційний сайт аудиторської компанії www.device-group.com.ua

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми