Індустрія та великий бізнес Автор: admin Друкувати

"Метінвест" Ахметова покращив екологічні показники

 • .


  Підвищення рейтингу для "Метінвесту" пояснюється ефективною політикою і практиками компанії в галузі корпоративної етики.

  7022_1353799687_rinat-ahmetov.jpg (29.83 Kb) Рейтинг "Метінвесту" в галузі екології, соціальної політики та корпоративного управління (ESG) підвищили з рівня "B" до рівня "ВВ", де "CCC" – найнижчий рейтинг і "AAA" – найвищий.

  Про це повідомляє прес-служба групи і зазначає, що йдеться про оцінку міжнародного агентства MSCI.

  Рейтинг "ВВ" в системі оцінки MSCI отримують компанії з достатнім рівнем досвіду в управлінні найбільш значними ризиками і можливостями, пов'язаними з екологічним, соціальним і корпоративним управлінням.

  Підвищення рейтингу для "Метінвесту" в MSCI пояснюють ефективною політикою і практиками компанії в галузі корпоративної етики. Також агентство відзначило відповідальний підхід групи до програм з охорони праці та промислової безпеки, а також високі стандарти управління трудовими ресурсами.

  За словами гендиректора групи "Метінвест" Юрія Риженкова, сталий розвиток – один з пріоритетів компанії. "Для нас велика честь отримати визнання і високу оцінку незалежним рейтинговим агентством в галузі ESG", - заявив він.

  Риженков додав, що компанія приділяє увагу і екологічному порядку денному, і здоров'ю і благополуччю співробітників, а також місцевих спільнот.

  Зазначається, що міжнародне агентство MSCI має понад 50 років досвіду в галузі досліджень, даних і технологій.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми