Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Скільки грошей отримала Україна в січні від ЄС

 • .


  У січні Україна отримала 4,2 млрд доларів від міжнародних партнерів. Фінансування вистачило на покриття дефіциту бюджету та погашення боргів.

  3385_864.jpg (38.55 Kb) Про це сказано в огляді ЦЕС.

  Від кого надійшли кошти у січні:

  від ЄС надійшло 3 млрд євро. Це частина запланованого на 2023 рік пакету у розмірі 18 млрд євро. Очікується, що подальші виплати будуть пов’язані з прогресом України у проведенні реформ;

  1 млрд дол. грантових коштів Україна отримала від США. У держбюджеті США на 2023 фінансовий рік передбачено додаткові 13 млрд дол. грантів для України;

  500 тис. дол. надійшли від Естонії.

  У 2022 році Україна отримала 31,1 млрд дол. іноземних грантів і кредитів, що в середньому становить 3,1 млрд дол./місяць війни.
  Однак виплати не були ні стабільними, ні регулярними, в окремі місяці спостерігалися як надзвичайно високі, так і низькі обсяги фінансування. Це шкодило виконанню бюджету.

  «І США, і ЄС заявляють, що одним із їхніх пріоритетів є надання фінансової допомоги Україні у 2023 році вчасними та стабільними виплатами. Іноземне фінансування у січні слугує підтвердженням серйозності цих намірів», — коментує економіст ЦЕС Максим Самойлюк.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми