Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

У США розробляють систему без доларових банкнот

 • .


  Розробники цифрового долара у США розпочали тестування платформи, на якій у майбутньому планують запустити віртуальну американську валюту. Заявлена мета випробувань – вивчити можливість створення інтероперабельної платформи для цифрових грошей.

  6325_75814_vwrn23bkoynf_w_700.jpg (47.55 Kb) Тестування системи триватиме 12 тижнів, йдеться в офіційній заяві. Проект проводитиметься у тестовому середовищі з використанням лише змодельованих даних.

  У ньому візьмуть участь такі банки, як HBSC, PNC Bank, Truist, US Bank, Wells Fargo, BNY Mellon, Citi, TD Bank, а також платіжні системи Mastercard та SWIFT. З ними співпрацює Нью-Йоркський інноваційний центр Федерального резервного банку Нью-Йорка YIC).

  "NYIC сподівається на співпрацю з членами банківської спільноти для просування досліджень у галузі токенізації активів та майбутньої інфраструктури фінансового ринку в США в міру розвитку грошей та банківської справи", – цитують директора Нью-Йоркського інноваційного центру Пер фон Зеловіц у Федеральному резервному банку Нью-Йорка.

  Зазначається, що проект не призначений для просування будь-яких політичних рішень і не є сигналом готовності ФРС до "обов'язкової розробки та випуску державної цифрової валюти".

  Учасники тестів випускатимуть змодельовані цифрові токени, що представляють депозити клієнтів, та здійснюватимуть розрахунки за допомогою змодельованих резервів центрального банку у спільному блокчейні. Такі токени взаємозамінні і можуть обмінюватися на інші форми грошей.

  Випробування відбуватимуться з дотриманням нормативної бази та існуючих правил, зокрема KYC ("знай свого клієнта") та вимоги щодо боротьби з відмиванням грошей (AML).

  Потенційно надалі таку концепцію можуть поширити на мультивалютні операції та регульовані стейблкоїни (стабільні криптовалюти). Але при цьому учасники тестів відмовилися брати на себе зобов'язання щодо подальших етапів запровадження криптодолара.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми