Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Топ-банки для бізнсу за версією FinAwards-2022

 • .


  У п’ятницю, 26 серпня, у Києві відбулася п’ята, ювілейна, церемонія нагородження банків, фінансових і страхових компаній — FinAwards. Прикметно, що попри війну, повномасштабну фазу якої росія розв’язала 24 лютого, церемонія відбувалася в офлайні.

  3115_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb) Одна з номінацій була присвячена найкращим банкам для малого та середнього бізнесу. У ній брали участь банки, які надають комплексне банківське обслуговування для клієнтів МСБ, зокрема ФОП, включно з такими послугами як розрахунково-касове обслуговування, кредитування на розвиток бізнесу, можливість використання дистанційних систем управління рахунками для ведення підприємницької діяльності. Усього номінувалися 23 банки.
  Трійка переможців розташувалася так:
  Третє місце посів банк Конкорд;
  Друге місце відійшло ПриватБанку;
  Перше місце присудили ПУМБу.
  «Для нас клієнт — найголовніше. Це наша філософія. Ми щодня, коли щось робимо, запитуємо себе: для чого ми це робимо — для себе, для прибутку тобто, або для наших клієнтів. І клієнт завжди перемагає, а не PNL (Profit and Loss — певна величина, яка показує різницю між прибутком і збитками. — Ред.)», — прокоментувала перемогу маркетинг-директорка ПУМБу Ксенія Сікорська.
  За її словами, ПУМБ серед інших банків вирізняє поєднання найкращого сервісу з найкращими умовами.
  «Клієнти, яких ми залучаємо, з нами залишаються надовго, бо вони до нас лояльні, а ми лояльні до них», — наголосила Сікорська.
  Що цікаво, ще рік тому ПУМБ отримав третє місце премії FinAwards в аналогічній номінації. Друге місце тоді дісталося Ощадбанку, а перше — забрав ПриватБанк.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми