Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Які гроші Україна не може витрачати на армію

 • .

  Україна не може використовувати гранти та кредити від міжнародних партнерів на покриття військових потреб — фінансувати армію можна лише за рахунок податків чи внутрішніх позик. Враховуючи цей факт і те, що витрати на оборону зросли вдесятеро, Україні необхідно активніше наповнювати держбюджет.

  5955_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb) Про це розповів міністр фінансів України Сергій Марченко.

  Допомога від міжнародних партнерів спрямована на покриття соціальної сфери та інші критичні бюджетні потреби.

  «Я хочу, щоб всі ясно розуміли ситуацію, в якій ми знаходимося. Грантові та кредитні кошти західних партнерів ми не можемо використовувати для військових потреб. Витрати на війну зросли майже в 10 разів, а обсяг податків, що збираються, скоротився в рази. Тому в нас є можливість фінансувати армію тільки за рахунок зібраних податків, а також внутрішніх запозичень, у тому числі через викуп облігацій уряду Національним банком (по суті, емісії гривні. — Ред.)», — пояснив Марченко.
  За його словами, Україна з початку війни залучила $12,7 млрд зовнішньої грантової та кредитної допомоги, а до кінця року сума досягне $27 млрд. При цьому динаміка щодо податкових та митних надходжень теж починає покращуватися.
  Також Марченко повідомляв, що Кабінет міністрів обговорює запровадження в Україні додаткового збору чи мита, а також коригування пільгового податкового режиму для фізосіб-підприємців (ФОПів). Такі заходи покликані допомогти з наповненням держбюджету.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми