Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Топ-12 цікавих вакансій у сфері торгівлі

 • .

  Аналітики зібрали вакансії для керівників у сфері торгівлі від роботодавців з усієї України. Усі вони — для тих, хто готовий брати на себе відповідальність, мотивувати команду і досягати успіхів, працюючи на перемогу.

  4246_blogery.jpg (47.3 Kb) Про це пише rabota.ua.

  Директор магазину Comfy у Києві

  Шукають кандидата, який розуміє, як збирати команду та керувати нею, має підприємницький хист та хоча б невеликий досвід роботи на подібній посаді. А ще — знає особливості світу домашніх ґаджетів, розуміє, як пов’язані між собою поняття асортименту, цін, формату та обороту, добре володіє термінами «конверсія», «виторг на одиницю сезонності», «рейтинг», «маржа та продуктивність». І отримує задоволення від командних результатів та нових викликів.

  Директор магазину цифрової техніки MOYO у Тернополі
  Ідеальний кандидат на посаду має вищу освіту, досвід роботи у продажах цифрової та комп’ютерної техніки не менше двох років, успішний досвід управління персоналом. Він уміє аналізувати економічні показники магазину, впроваджувати заходи щодо їх поліпшення.
  Керівник магазину мережі маркетів «КОЛО» у Києві
  Шукають керівника, який буде організовувати ефективну та безперебійну роботу магазину, забезпечувати виконання планових показників, контролювати виконання стандартів компанії та розвивати персонал.
  Керівник магазину мережі Prostor у Львові
  Компанія в пошуках лідера, який вміє досягати поставлених цілей і вести за собою команду. На майбутній посаді ви будете займатись організацією ефективної роботи колективу та магазину, забезпечувати виконання фінансово-економічних планів, навчати персонал та забезпечувати якісне обслуговування покупців.

  Директор магазину Off-White у Києві
  Шукають фахівця з успішним досвідом роботи керівником у сфері продажу одягу від трьох років. Йому доручать такі обов’язки: забезпечення виконання планових показників, організація бізнес-процесів магазину, контроль стандартів обслуговування та стандартів мерчендайзингу, якісний підбір та адаптація персоналу.
  Керівник магазину EVA в Івано-Франківську
  Пропонують можливість отримати досвід самостійного управління торгово-організаційними процесами в магазині, різнопланові цікаві завдання, конкурентну зарплату, додаткові бонуси та систему мотивації. Очікують на резюме від кандидатів з досвідом управління персоналом від 10 осіб, бажано, в роздрібних мережах.
  Керівник магазину Vodafone у Чернігові
  Майбутні обов’язки: формування команди і управління колективом, забезпечення виконання ключових показників ефективності магазину та впровадження заходів для її підвищення, забезпечення загальнокорпоративних стандартів. Зарплата — 22 000 грн.
  Керівник супермаркету Varus у Києві
  Компанія шукає фахівця з відповідним досвідом не менше 2-х років. Серед інших вимог до кандидата — навички управління персоналом, управління прибутковістю, знання принципів роботи розрахунково-касової зони, принципів проведення інвентаризації, принципів викладення товару.
  Керівник магазину Roshen в Одесі
  Основні майбутні обов’язки — оперативне керівництво, координація роботи персоналу, контроль за дотриманням стандартів обслуговування, робота з товаром та дотримання стану магазину відповідно до корпоративних вимог. Обіцяють конкурентну заробітну плату, медичне страхування та програми навчання.
  Керівник магазину Watsons у Кривому Розі
  Шукають професіонала, який буде забезпечувати безперебійну роботу колективу і магазину та належний рівень обслуговування клієнтів. На майбутнього керівника чекає гнучкий графік роботи, прозора система мотивації, дисконт на продукцію компанії, безкоштовне медичне страхування, можливість навчатися і кар’єрно зростати.
  Директор роздрібної мережі Flowers.ua у Дніпрі
  Професійні вимоги до кандидата — вища економічна/технічна освіта, досвід організації та реорганізації бізнес-процесів, успішний досвід роботи керівником у сфері роздрібного продажу від 5 років, досвід відкриття магазинів з нуля, наявність авто. Буде перевагою досвід роботи топ-менеджером у сфері онлайн-продажів.
  Керівник групи магазинів «Молоко від фермера» у Києві
  Робота передбачає управління магазинами (до 10), забезпечення виконання бізнес-процесів за стандартами компанії, управління персоналом, контроль замовлення товарів та наповнення вітрин. Ставши частиною команди, кандидат отримає широкі можливості для професійного розвитку і кар’єрного зростання.

  Эта же новость на украинском языке"businessUA.com"  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми